Reklama
Reklama

Narzeczony Roksany Węgiel pilnie zwrócił się do ludzi. To naprawdę koniec. Od tej decyzji nie ma odwrotu

Narzeczony Roksany Węgiel reaguje na szum wokół jego relacji z młodą wokalistką. Kevin Mglej nagle zwrócił się do fanów i przyznał, że ma dość social mediów. Zamierza wycofać się ze sfery publicznej. To jednak nie wszystko. Do sieci trafiło oświadczenie.

Roksana Węgiel pożałowała tej decyzji. Ujawnienie prawdy o ślubie odarło jej związek z prywatności

Roksana Węgiel od najmłodszych lat wypracowuje sobie pozycję w show biznesie. Jej wyjątkowy głos, doceniony na Eurowizji Junior w 2018 roku, do zjednuje jej wielu fanów fanów. Na dziś nic nie wskazuje, by popularność artystki miała osłabnąć. Gwiazda polskiej sceny muzycznej od niedawna próbuje swoich sił w "Tańcu z gwiazdami", wykazując się na parkiecie. Ponadto stara się również spotykać z fanami i koncertować, nie zapominając o muzyce. To jednak nie wszystko.

Reklama

Roxie całkiem nieźle powodzi się również w prywatnym życiu. Odkąd tuż po swoich 18-tych urodzinach ujawniła, że jest zakochana w starszym o osiem lat Kevinie Mgleju, uśmiech wręcz nie schodzi jej z twarzy. Powodów do radości Węgiel ma więc naprawdę wiele, a w dodatku jest już po zaręczynach i w 2024 roku planuje zamążpójście. Chociaż sama przekazała fanom radosne wieści z czasem pożałowała tej decyzji.

"Chcę, żeby ten dzień był totalnie nasz. I tak dziwię się czasami sama sobie, że zdradziliśmy to, że bierzemy ten ślub. Myślę, że to już jest wystarczające" - oceniła młoda wokalistka w rozmowie ze Światem Gwiazd. Na tym jednak nie zakochani poprzestali.

Narzeczony Roxie Węgiel ma już dość rozgłosu? Znika z Instagrama

Związek Roksany Węgiel i Kevina Mgleja wciąż wzbudza wiele emocji. Chociaż para na każdym kroku udowadnia swoją dojrzałość i zażyłość, wielu internautów wciąż pozwala sobie na negatywne komentarze i słowa krytyki pod adresem Roxie oraz jej partnera. Niedawno w sieci rozgorzała dyskusja o tym, jak wielki wpływ ma Kevin na decyzje zawodowe Roxie. Wówczas wokalistka publicznie broniła ukochanego, ale nie wszyscy uwierzyli jej słowom. 

Szum wokół tego tematu wpłynął na Kevina, który nagle przekazał fanom informację o wycofaniu się z mediów społecznościowych. Zaznaczył przy tym, że ma nadzieję przekazać w przyszłości swoje konto w ręce kogoś innego.

"Kochani, droga osoby popularnej w Internecie nigdy mnie nie kręciła, więc zawieszam to konto do czasu przekazania go jakiejś fundacji - niech zrobią z zasięgami coś pożytecznego. Do znajomych odezwę się z konta prywatnego" - napisał w sieci Kevin Mglej.

Zobacz też:

Wielka zmiana w życiu Roxie Węgiel stała się faktem. Potwierdziła [POMPONIK EXCLUSIVE]

Zszokowana Węgiel nagle przerwała koncert. Zapłakana zwróciła się do fanów

Narzeczony Roxie Węgiel nie mógł powstrzymać się od komentarza. Tak ocenił jej występ w "Tańcu z gwiazdami"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kevin Mglej | Roksana Węgiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy