Reklama
Reklama

Ledwie Kate wyszła ze szpitala, a tu takie wieści o Williamie. Wróciły plotki o romansie

Nie milkną echa o zdrowotnych problemach w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Najpierw media obiegła wieść o niespodziewanej operacji księżnej Kate, a chwilę później oficjalnie ogłoszono chorobę nowotworową króla Karola III. Nic dziwnego, że wszystkie obowiązki spadły na zmęczonego Williama. Podobno przepracowanie odbiło się już na małżeństwie Williama i Kate Middleton. Powróciły też plotki o jego romansie z niejaką Rose Hanbury.

Ledwie Kate wyszła ze szpitala, a tu takie wieści o Williamie. Już nie nosi obrączki

Książę William i Kate Middleton dotychczas zawsze sprytnie omijali problemy i plotki, które tworzyły się w brytyjskiej rodzinie królewskiej dzięki Harry'emu i Meghan Markle. Tym razem wygląda na to, że ulubiona para Brytyjczyków stoi przed poważnym problemem. 

Reklama

Kryzys u Williama i Kate. Powracają plotki o romansie z przyjaciółką

Od dłuższego czasu na palcu księcia Williama nie widać... obrączki. Czyżby genetyka obdarowała księcia taką samą przypadłością co króla, który od lat zmaga się z tzw. kiełbasianymi palcami? Okazuje się, że nie do końca. 

Szybko zaczęły odżywać plotki na temat romansu Williama z Rose Hanbury, która podobno od lat ma na niego chrapkę - i  rzekomo z wzajemnością. W Wielkiej Brytanii aż huczało przed laty, że dziecko przyjaciółki Kate jest tak naprawdę nieślubnym dzieckiem Williama. Kate zdążyła zareagować i odsunęła Rose od wszelkich uroczystości królewskich na których się pojawiała. Miała też podobno zerwać całkowicie z nią kontakt.

Plotki, które znów zaczęły krążyć skupiły się na Williamie i Kate ze względu na brak widocznej obrączki na palcu księcia. Zwłaszcza, że Middleton nadal nosi obrączkę i pierścionek zaręczynowy, który wcześniej nosiła księżna Diana.

Jak się okazuje, rozwiązanie tej zagadki jest niezwykle proste. Odpowiedzi należy szukać w najnowszych informacjach w brytyjskim wydaniu "Mirror".

"On nie przepada za biżuterią. Nigdy żadnej nie nosił. Zdecydował, że nie chce jej też nosić teraz" - przekazał dziennik.

Przeczytajcie również:

Nie do wiary, kogo spotkał książę William. Zamknięta w domu Kate zwariuje z zazdrości

Książę William tak wściekły jeszcze nie był. Wszystko przez młodszego brata     

Niedługo po diagnozie Karol III zwołał pilne spotkanie. Koniecznie musiał się z nimi zobaczyć

Nowe zdjęcia króla Karola III obiegły sieć. To pierwsze takie wyjście po spotkaniu z Harrym

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama