Reklama
Reklama

Lanberry jak słodko-kwaśne żelki. Wielki powrót artystki na Polsat Hit Festiwal nie zawiódł oczekiwań

Fani dobrej zabawy i przebojowej muzyki długo czekali na kolejną edycję sopockiego Polsat Hit Festiwalu. Muzyczne święto ruszyło z przytupem - na scenie pojawiła się Lanberry, która po pięciu latach przerwy zdecydowała się ponownie wystąpić na deskach Opery Leśnej. Jej wykonanie hitu "Dzięki, że jesteś" wprost porwało zgromadzoną publiczność.

Rusza kolejna edycja Polsat Hit Festiwal

Podczas pierwszego dnia wielkiego święta muzyki, jakim bez wątpienia jest Polsat Hit Festiwal, odbył się cykl występów zorganizowanych pd szyldem Radiowy Przebój Roku. To właśnie dzisiaj najpopularniejsi polscy artyści mają zaprezentowali słuchaczom single, które w ciągu ostatniego roku podbijały listy przebojów.

Na sopockiej scenie zaprezentowali się Dawid Kwiatkowski, Doda, Lanberry, Margaret, Natalia Zastępa, Oskar Cyms, Roksana Węgiel, Smolasty i Tribbs.

Reklama

Szczególne emocje wywołał występ 37-letniej Lanberry, która po pięciu latach przerwy zdecydowała się powrócić na Polsat Hit Festiwal i zaśpiewać przed fanami swój wielki hit "Dziękuję, że jesteś" [posłuchaj!], który nagrała wraz z Tribbsem.

Piosenkarka zaskoczyła zgromadzoną pod sceną publiczność nie tylko swoimi wokalnymi umiejętnościami, ale także wyjątkową kreacją.

Ten występ fani na pewno zapamiętają na długi czas!

Zobacz też: Polsat Hit Festiwal w Sopocie: Blanka wystąpiła na Monciaku. Fanka zapamięta to na długo

Lanberry zawsze daje z siebie wszystko

Lanberry znana jest z tego, że na każdym swoim koncercie daje z siebie wszystko i nie wyobraża sobie tego, by kiedykolwiek mogła skorzystać z playbacku. W wywiadzie udzielonym Pomponikowi odniosła się do tego, co uważa o artystach, którzy w swoich występach używają takiego typu rozwiązań.

"Ja jako widz, chciałabym zawsze, żeby artysta dawał mi, nawet jak jest w kiepskiej formie. Przychodzę po emocje, po prawdziwe emocje, nienagrane gdzieś tam, tylko po te emocje, z którymi artysta przychodzi w danym dniu" - zdradziła naszemu reporterowi.

Oczywiście, że zdarzają się różne sytuacje. Czasami ktoś jest na przykład chory, a jest w trasie, a ma kilkadziesiąt koncertów. Takie przypadki losowe mogą się zdarzyć raz na całą karierę" - podsumowała.

Ruszyła kolejna edycja Polsat Hit Festiwal

24 maja na scenie Opery Leśnej w Sopocie publiczność będzie miała okazję zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki, świętować wyjątkowe jubileusze i posłuchać największych przebojów następujących artystów.

Po występach w ramach Radiowego Przeboju Roku przyjdzie czas na serię jubileuszowych recitali. Na scenie pojawią się sami znani i lubiani:


To jednak nie koniec - znakomicie zapowiada się także skład artystów, którzy wystąpią w Operze Leśnej drugiego dnia - w sobotę 25 maja.

Zobacz też:

Polsat Hit Festiwal. 50 wykonawców i 2 Słowiki w pierwszej edycji sopockiej imprezy

Jak dobrze znasz piosenki Andrzeja Piasecznego?

Polsat Hit Festiwal. Tak kiedyś ubierały się gwiazdy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Lanberry | Polsat Hit Festiwal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy