Reklama
Reklama

Ładocha pożegnała przyjaciela z TVN-u. Krupińska także zdruzgotana. "Spotkamy się jeszcze"

W jednym z ostatnich odcinków programu "Dzień dobry TVN" pojawiła się druzgocąca wiadomość. Okazało się, że zmarł wieloletni współpracownik stacji, Witold Szczepan. Mężczyzna miał dobry kontakt m.in. z Darią Ładochą, która za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała go. Jego odejściem jest również poruszona Paulina Krupińska.

Ładocha pożegnała przyjaciela z TVN-u. Krupińska także zdruzgotana. Ich słowa rozdzierają serce

Kilka dni temu Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga na antenie programu "Dzień dobry TVN" przekazały widzom smutne wieści. Operator Witold Szczepan, wieloletni współpracownik stacji, nie żyje.

"Niestety nie udało się uratować życia jednego z naszych bardzo ważnych kolegów. Witek Szczepan, operator, który pracował z nami od samego początku "Dzień dobry TVN", ale też od początku TVN. Znany doskonale wszystkim, którzy przewinęli się przez naszą stację, a przez redakcję "Dzień dobry TVN" to już na pewno" - powiedziały.

Reklama

Jak się okazuje, nie tylko one dobrze znały zmarłego. Również Daria Ładocha i Paulina Krupińska nie mogą pogodzić się z jego odejściem.

Daria Ładocha przeżywa śmierć kolegi z pracy

Daria Ładocha nie mogła dłużej milczeć i za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała kolegę z pracy. Gwiazda stacji opisała pogrzeb Witolda, a także pokusiła się o trochę prywaty i napisała, jakim człowiekiem był. Do publikacji dodała zdjęcie z nim, a jej smutny post złapał za serce internautów.

"Pożegnaliśmy Witka dzisiaj. Było pięknie i wzruszająco, bo to cudowny człowiek był. Zatrzymałam się na chwilkę w tym pędzie życia i zastanowiłam się, co jest w życiu ważne. Każdemu z Was życzę kilku minut życiowej refleksji. Na warszawskich salonach zwanych eventami często nawet połowa ludzi nie przychodzi co na pogrzeb naszego Przyjaciela. Bo tak żył i tak odszedł. W wielkiej Przyjaźni ze światem... Chciałabym tak umieć kochać ludzi i być kochaną. Żegnaj Wiciu. Spotkamy się jeszcze..." - czytamy na Instagramie.

Paulina Krupińska zdruzgotana

Również Paulina Krupińska opublikowała pełen refleksji wpis. Prezenterka nie może pogodzić się z przedwczesną śmiercią współpracownika.

"Na tamten świat nikt się nie spóźnia, a niektórzy są tam nawet przed czasem. Taki dzisiaj smutny i refleksyjny dzień. P.S. Zatrzymajcie się na chwile i cieszcie się spotkaniami z bliskimi" - napisała pełna smutku.

Przeczytajcie również:

Sebastian Karpiel-Bułecka został sam z dziećmi. Sensacyjne plotki o małżeństwie to jednak prawda. Zakopane huczy!

Daria Ładocha szuka korepetytora dla córki. "Musimy mieć 100% na testach!" Fani oburzeni, córka odpowiada

Tragedia w "Dzień Dobry TVN". Woźniak-Starak i Drzyzga pilnie przekazały smutne wieści. Potwierdziły najgorsze!

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daria Ładocha | Paulina Krupińska | "Dzień Dobry TVN"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama