Dawid Kwiatkowski postanowił zmienić swoje życie
Dawid Kwiatkowski jest na scenie już od kilkunastu lat. Choć pochodzi z Gorzowa Wielkopolskiego, to całe dorosłe życie spędził w stolicy. Przeprowadził się do Warszawy, kiedy jego kariera zaczęła się rozkręcać, bo tu miał po prostu największe możliwości rozwoju. Jednak jakiś czas temu poczuł się znużony wielkim miastem.
"Całe dorosłe życie mieszkałem w centrum Warszawy, nie wyobrażałem sobie w ogóle mieszkać dalej niż dwa kilometry od Pałacu Kultury. Ale zaczęło mnie to już po prostu męczyć" - przyznał niedawno w podcaście "Bliskoznaczni".
Muzyk zmienił wszystko i jak sam mówi - przeprowadził się do lasu. Teraz w kolejnym wywiadzie dla serwisu Viva.pl wyjaśnił, co jeszcze zmieniło się w jego życiu po przekroczeniu magicznej trzydziestki.
Dawid Kwiatkowski kiedyś obawiał się tej daty
Kwiatkowski świętował 30. urodziny 1 stycznia. W wywiadzie nie ukrywa, że wraz z tą szczególną liczbą w jego życiu rozpoczął się nowy, przełomowy etap.
"Nie sądziłem, że ta 30. będzie naprawdę takim przełomowym okresem w moim życiu. Nigdy nie czułem się tak dobrze, jak teraz się czuję. Mam najlepszą formę i nie mówię tutaj fizycznie, mówię tak całościowo. Patrzę na siebie z boku i mówię: nigdy tak nie było dobrze" - przyznaje z dumą artysta.
Jak się jednak okazuje, jeszcze jakiś czas temu wizja trzydziestych urodzin nie nastrajała go optymistycznie.
"Bardzo bałem się tego przejścia, tej trzydziestki. Jakoś tak żartowałem, że już jestem starym człowiekiem i bliżej niż dalej. A teraz jest totalnie na odwrót. Trzydziestka, nowa osiemnastka i próbuję właśnie takiego sposobu myślenia" - mówi.
Muzyk nie zwalnia tempa. Wyjawił, że w nadchodzącym sezonie 2026 zagra ponad 60 koncertów. Na scenie zobaczymy go już za kilka dni - w Sopocie.
Kwiatkowski ma już plany na 2026 rok. Zacznie w Sopocie
Polsat Hit Festiwal odbędzie się 22-24 maja w Sopocie. Kwiatkowskiego zobaczymy już pierwszego dnia wydarzenia, na koncercie "Radiowy Hit Roku", na którym usłyszymy piosenki najczęściej grane w radiu w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Dawid wystąpi na scenie z Kayah, z którą stworzył rok temu niezapomniany przebój "Proszę tańcz".
Artysta przyznaje, że aby w sezonie móc zagrać w weekend nawet trzy koncerty, wcześniej dba o odpowiednie, zdrowe nawyki. Wstaje bladym świtem, regularnie trenuje, gra tenisa i chodzi na lekcje śpiewu.
"Naprawdę nie martwię się o głos, nie martwię się o formę, bo wiem, że dam radę, bo się przygotowuję. Tak profesjonalnie po prostu do tego podchodzę w tygodniu. Do tego spacer, las i czas dla siebie. Jakieś masaże i tak dalej" - opowiada Dawid.
Możemy się zatem spodziewać, że artysta pokaże nam 22 maja śpiewającą formę.
"Hit Roku Interii"
Zbliża się Polsat Hit Festiwal 2026 w Sopocie. Na gwiazdy, które wystąpią na festiwalu można głosować w plebiscycie "Hit Roku Interii", który potrwa od 18 do 21 maja. Głosy oddane przez fanów zdecydują, która z najgłośniejszych piosenek ostatnich miesięcy okaże się tą najważniejszą.
Hit Roku Interii na Polsat Hit Festiwal 2026! Zagłosuj w wyjątkowym plebiscycie
Zobacz też:
Doszło do scen na koncercie Kwiatkowskiego. Późnym wieczorem sam ogłosił
Potwierdziło się ws. Dawida Kwiatkowskiego. Teraz nikt już nie ma wątpliwości
Największe gwiazdy, najlepsze przeboje. Wiemy, kto wystąpi na Polsat Hit Festiwal 2026








