Reklama
Reklama

Kwaśny był alkoholikiem, dziś wyznaje: Jezus jest moim terapeutą

Marcin Kwaśny kolejny raz opowiedział o uzdrowieniu, które jego zdaniem dokonało się dzięki wierze w Boga. "Niektórzy mają psychologów, a dla mnie najlepszym terapeutą jest Pan Jezus" - mówił.

Marcina Kwaśnego widzowie pokochali za udział w filmach historycznych. To właśnie on był głównym bohaterem w produkcji "Wyklęty" czy "Pilecki". Na swoim koncie ma także role w popularnych serialach. Jednak jego życie prywatne nie było tak usłane różami, jak kariera aktorska.

Marcin Kwaśny wyzdrowiał dzięki Jezusowi

Marcin Kwaśny przed laty był alkoholikiem, jednak to wiara spowodowała, że poradził sobie z chorobą. O swojej przemianie i drodze do wyzdrowienia opowiedział w katolickiej gazecie "Dobry Tydzień". Aktor wszystko zawdzięcza Bogu, a Jezusa traktuje jako terapeutę. Co więcej, Marcin Kwaśny nie wierzył w Boga przez 18 lat. W pewnym momencie wszystko się jednak zmieniło.

Reklama

Marcin Kwaśny siłę do walki z alkoholem również odnalazł w wierze. Przełomem było słuchanie wyznań nawróconych ludzi.

Marcin Kwaśny - życie prywatne

Warto dodać, że dwa lata temu Marcin Kwaśny rozwiódł się z żoną. Jego małżeństwo, które trwało 12 lat, nie przeszło próby. Aktor w chorobie był trudny do zniesienia, o czym sam opowiadał lata temu.

Obecnie ma drugą żonę Klaudię, która jest śpiewaczką operową. Kobieta na co dzień mieszka w Londynie. Odległość jednak nie przeszkadza im w budowaniu związku. Marcin Kwaśny jest dziś szczęśliwy.

Zobacz też:

Marcin Kwaśny wziął ślub! Wesele było iście hollywoodzkie

Marcin Kwaśny może liczyć na wsparcie mamy

Sylwia Butor. Jedna z najpiękniejszych polskich modelek

Nowe przypadki koronawirusa dzisiaj. Dane Ministerstwa Zdrowia z 1 lutego


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kwaśny
Reklama
Reklama
Reklama