Reklama
Reklama

Marcin Kwaśny wziął ślub! Wesele było iście hollywoodzkie

Marcin Kwaśny wziął ślub! Aktor pokazał na Instagramie ceremonię oraz huczne wesele, które przypieczętowało jego małżeństwo z piękną Klaudią.

Marcin Kwaśny to aktor znany z wielu telewizyjnych i kinowych produkcji. Grał w "Czasie honoru", "Pierwszej miłości" czy "Szpilkach na Giewoncie", a w kinie można było go zobaczyć w "Dywizjonie 303", "Listach do M. 3" oraz "Wojnie żeńsko-męskiej". Kwaśny był też uczestnikiem programów "Jak oni śpiewają" w 2009 roku i "Taniec z Gwiazdami" w 2010 roku.

Urodzony w Tarnowie 42-latek właśnie pochwalił się, że znów jest żonaty! Na swoim Instagramie aktor pokazał zdjęcie z świeżo poślubioną małżonkę oraz ujęcie z kościoła.

- napisał szczęśliwy Kwaśny.

Reklama

Kim jest żona Marcina Kwaśnego?

Jego wybranką jest śliczna brunetka Klaudia, związana z branżą muzyczną. Para zaprosiła gości na romantyczne wesele - wokalistka jazzowa zapewniała gościom muzykę do tańca, były pocałunki na tle zimnych ogni oraz gigantyczny tort ozdobiony owocami.

Państwo Kwaśni szaleli na parkiecie, a zabawa trwała do białego rana! Co ciekawe, uroczystość odbyła się we wtorek, można więc podejrzewać, że musiała być przekładana z wcześniejszego terminu. W takiej sytuacji spowodowanej pandemią było w tym roku wiele par narzeczonych.

Klaudia jest drugą żoną Julka Lubczyka z serialu "Na kocią łapę". Aktor w latach 2008-2018 był mężem Diany Kołakowskiej Kwaśny, która po 10 lat małżeństwa wniosła do sądu pozew rozwodowy wnioskując o orzeczenie winy męża. Ostatecznie oficjalny rozwód dokonał się rok temu.

Nowożeńcom gratulujemy!

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Kwaśny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy