Reklama
Reklama

Księżna Kate przestała chodzić. Wieści nadeszły nad ranem, a to nie koniec

Księżna Kate jakiś czas temu trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację. Pałac nie ujawnił zbyt wielu szczegółów, co tylko spotęgowało plotki na temat stanu zdrowia żony Williama. Po opuszczeniu kliniki Kate całkiem zawiesiła swoje publiczne obowiązki i przestała gdziekolwiek się pojawiać. Najnowsze wieści z otoczenia książęcej pary nadeszły dość niespodziewanie. Najpierw operacja, a teraz jeszcze coś takiego...

Księżna Kate ponad trzy tygodnie temu trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację jamy brzusznej. Po opuszczeniu placówki zniknęła w domu, gdzie poddaje się żmudnej rehabilitacji. 

Pałac nie informuje oficjalnie o jej stanie, co tylko potęguje wszelkiego rodzaju plotki. Teraz do brytyjskich mediów dotarły dość niepokojące informacje. 

Księżna Kate nie może chodzić. W domu robi się niewesoło

Okazuje się, że żona Williama przestała chodzić i jest całkiem uziemiona. Cała sytuacja sprawia, że Kate jest mocno tym wszystkim sfrustrowana. W poniedziałkowy poranek brytyjskie tabloidy doniosły, co dzieje się w jej domu:

Reklama

"Zawsze cieszyła się bardzo dobrym zdrowiem i była wysportowana, więc brak możliwości wyskakiwania z łóżka i poruszania się był dla niej trudny" - ujawnił informator "OK!".

Lekarze przekazali księżnej i jej bliskim, że powrót do zdrowia i sprawności ruchowej potrwa co najmniej kilka miesięcy, a minimum do Wielkanocy.

Rodzina robi wszystko, by rekonwalescencja Kate przebiegała w miłej atmosferze. 

"Wszyscy przesadnie upewniają się, czy czuje się komfortowo. Ich dom jest pełen ulubionych kwiatów Kate, wygodnych koców i poduszek oraz jej ulubionych przekąsek. Rodzina jest po prostu niesamowicie szczęśliwa, że ma ją z powrotem w domu, w Adelaide Cottage" - wyjawił informator "OK!".

Księżna Kate przerażona tym, co stanie się w kwietniu. "Podwójny koszmar"

Księżna Kate faktycznie intensywnie szykowała się do wielkiego powrotu do życia publicznego w kwietniu. Jakiś czas temu okazało się jednak, że czeka ją wtedy - jak donoszą brytyjskie media - "podwójny koszmar".  

Na ten miesiąc Harry i Meghan zaplanowali przyjazd do Wielkiej Brytanii. Wspólnie mają pojawić się na mszy w katedrze świętego Pawła z okazji 10. rocznicy organizacji, z którą to imprezą są mocno związani. 

Gdyby tego było mało, Netflix szykuje na kwiecień także premierę dokumentu o księciu Andrzeju. Zapowiada się więc, że rodzina królewska na nowo będzie musiała zmierzyć się z wielkim skandalem i ponownym praniem brudów na forum publicznym. 

To wszystko może sprawić, że księżna Kate nieprędko pojawi się publicznie, by uniknąć jakichkolwiek nerwowych sytuacji. A tych z pewnością nie zabraknie...

Zobacz też:

Karol III namówił syna do niezwykłej decyzji. To ona za to odpowiada

Karol i Camilla doczekali się szczęśliwego zakończenia. Takie reakcje tuż po diagnozie

Niespodziewane wieści o stanie zdrowia Kate. William przygarnął dzieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy