Reklama
Reklama

Książę Karol może pogrążyć Meghan Markle? Dysponuje mocnymi materiałami

Książę Karol (73 l.) posiada materiały, które mogłyby obciążyć Meghan Markle? Zagraniczna prasa uważa, że żona księcia Harry’ego może mieć powody do zmartwień. Czy rodzina królewska zdecyduje się na upublicznienie pogrążających ją treści?

Meghan Markle i książę Harry: życie po "Megxicie"

Meghan Markle po odejściu z brytyjskiego dworu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek na świecie. Znacznie większy rozgłos niż za sprawą aktorskich popisów, zdobyła dzięki związkowi z księciem Harrym. Niestety, ich małżeństwo od samego początku musiało liczyć się z wieloma przeciwnościami losu. Książęta Sussex nie czuli się dobrze na brytyjskim dworze, a konieczność przestrzegania sztywnych zasad etykiety sprawiała im trudności. W końcu podjęli decyzję o tzw. Megxicie, czyli rozstaniu z królewskim dworem.

Reklama

Książę Harry i Meghan Markle najpierw przeprowadzili się do Kanady, a później do Stanów Zjednoczonych. Wraz z odejściem z brytyjskiego dworu nie zamierzali jednak zamieść pod dywan tego, co spotkało ich na Wyspach Brytyjskich. W 2021 roku książę Harry i Meghan Markle udzielili głośnego wywiadu dla Oprah Winfrey, w którym otwarcie opowiedzieli o skandalicznych wydarzeniach, których doświadczyli na brytyjskim dworze. Meghan Markle podzieliła się wówczas wstrząsającym wyznaniem, z którego wynikało, że niezdrowa atmosfera panująca w rodzinie odbiła się na jej stanie psychicznym. Żona księcia Harry’ego zapadła na depresję i zmagała się z myślami samobójczymi. 

Od dawna wiadomo, że stosunki zbuntowanych monarchów z resztą rodziny królewskiej nie należą do najlepszych. Dowodem tego było m.in. chłodne przyjęcie Meghan Markle i księcia Harry’ego podczas platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Para nie kryła rozczarowania, gdy monarchini nie wyraziła zgody na fotografowanie jej spotkania z córką Meghan i Harry’ego. Ostatecznie para przed końcem uroczystości wróciła do Stanów Zjednoczonych. 

Książę Karol może pogrążyć Meghan Markle?

Do tej pory wydawało się, że to Meghan Markle i książę Harry są głównymi poszkodowanymi konfliktu, który miał miejsce w rodzinie królewskiej. Teraz okazuje się jednak, że to również Sussexowie mogli dopuścić się nieodpowiedniego postępowania. Już jakiś czas temu wnikliwi słuchacze wywiadów udzielanych przez Meghan Markle dopatrzyli się pewnych nieścisłości w jej wypowiedziach.

Teraz wyszło na jaw, że sam książę Karol ma "haka" na Meghan. Jak donosi "Woman’s Day" ojciec księcia Harry’ego dysponuje nowymi informacjami, jednak dla dobra całej rodziny na razie powstrzymuje się przed ich upublicznieniem.

Czy teraz Meghan Markle i książę Harry zaczną bardziej rozważnie dobierać słowa podczas udzielnych wywiadów?

Zobacz też:

Andrzej Duda narzeka na wysoką ratę kredytu. To dlatego zaakceptuje nową ustawę?

Anna Lewandowska trenuje z mężem. Szlifuje formę Roberta przed transferem?

Sara James wygra amerykańskie "Mam Talent"? Bukmacherzy już znają odpowiedź

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy