Reklama
Reklama

Meghan Markle jest rozczarowana postawą królowej. Nie tego oczekiwała

Meghan Markle (40 l.) i książę Harry (37 l.) niedawno zawitali do Wielkiej Brytanii, aby uczestniczyć w obchodach Platynowego Jubileuszu z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II. Po raz pierwszy od pamiętnego Megxitu przybyli na Wyspy Brytyjskie. Niestety wizyta w rodzinnych stronach Harry’ego nie ułożyła się po ich myśli. Meghan Markle wciąż czuje niesmak po niemiłych wydarzeniach.

Meghan Markle i książę Harry: Platynowy Jubileusz

Jeszcze na etapie przygotowań do Platynowego Jubileuszu królowej Elżbiety II wiele mówiło się o skandalu, który może wyniknąć w związku z uczestnictwem Meghan Markle i księcia Harry’ego w uroczystościach. Wszyscy spodziewali się, że rodzina królewska nie będzie w stanie ukryć chłodnego stosunku do zbuntowanych książąt. Tak też się stało. Wszelkie kontakty Sussexów z członkami brytyjskiego dworu były bardzo formalne. Śledząc przebieg uroczystości można było odnieść wrażenie, że krewni Harry’ego traktują go zupełnie inaczej niż w czasach, gdy realizował jeszcze dworskie obowiązki.  

Reklama

Podczas nabożeństwa Meghan i Harry otrzymali miejsca w odległej ławce. Co więcej, nie wyrażono zgody na to, aby stanęli na balkonie podczas parady Trooping of the Colour. Na domiar złego, książę William i księżna Kate nie pojawili się na pierwszych urodzinach bratanicy, Lilibet Diany. Sussexowie nie kryli również rozczarowania zachowaniem królowej Elżbiety II. Monarchini nie zgodziła się, aby w trakcie jej spotkania z prawnuczką fotografowie wykonywali zdjęcia. Najprawdopodobniej obawiała się, że materiały te mogą trafić do prasy i przyćmić jubileusz.

W końcu książę Harry i Meghan Markle byli tak zmęczeni pobytem w Wielkiej Brytanii, że zdecydowali się wrócić do USA jeszcze przed końcem uroczystości. Królewski ekspert Neil Sean twierdzi, że Sussexowie nie mogli uwierzyć w to, jak potraktowała ich monarchini.

Meghan Markle jest rozczarowana postawą królowej

Neil Sean uważa, że Sussexowie czują się potraktowani niesprawiedliwie. Zbuntowanym książętom zależało, aby królowa Elżbieta II dostrzegła tak ważne dla nich wydarzenie, jakim były pierwsze urodziny Lilibet. Książę Harry i Meghan Markle chcieli, aby ich dzieci zaprzyjaźniły się z kuzynami, czyli pociechami księżnej Kate i księcia Williama. Niestety arystokraci nie znaleźli czasu na spotkanie krewnymi poza oficjalnym wydarzeniem.

Sean przypomina, że Archie przyszedł na świat na brytyjskim dworze. W tamtym czasie w rodzinie królewskiej panowały dobre relacje. Niestety wraz z Megxitem wiele się zmieniło. Zdaniem eksperta, Meghan Markle liczyła na to, że wizyta w Wielkiej Brytanii pozwoli odbudować zdrowe stosunki. Zdjęcie z królową było jedynie jednym z wielu elementów jej planu.

Czy jest szansa na to, że teraz to książę William i księżna Kate zdecydują się odwiedzić Meghan i Harry'ego w USA? Póki co, wydaje się to nieprawdopodobne. 

Zobacz też:

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Księżna Camilla udzieliła wywiadu dla "Vogue'a". To rewolucja w rodzinie królewskiej

Karolina Lizer komentuje spór Górniak z Zapendowską. Też jest jej podopieczną

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy