Reklama
Reklama

Księżna Camilla udzieliła wywiadu dla "Vogue'a". To rewolucja w rodzinie królewskiej

Księżna Camilla (74 l.) podjęła zaskakującą decyzję. Żona księcia Karola zgodziła się udzielić ekskluzywnego wywiadu dla czasopisma „Vogue”. Już niebawem w brytyjskim wydaniu magazynu ukaże się zapis jedynej takiej rozmowy z udziałem księżnej.

Księżna Camilla: życie w rodzinie królewskiej

Początki przynależności księżnej Camilli do rodziny królewskiej nie należały do łatwych. Na wieść o rozstaniu księcia Karola z księżną Dianą Brytyjczycy zareagowali bardzo negatywnie. Poddani nie byli zadowoleni z romansu łączącego Karola z Camillą, co sprawiło, że przez długi czas pałali do niej niechęcią. Emocje sięgnęły zenitu, gdy w 1997 roku księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym.

Wraz z upływem czasu Brytyjczycy musieli jednak zaakceptować nową sytuację. W pewnym momencie poddani przyzwyczaili się do wybranki księcia Karola i dziś nie wyobrażają sobie, że mogłoby jej nie być w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Ludzie docenili księżną Camillę za jej niebywałą szczerość, zaangażowanie w sprawy społeczne i własny, nieszablonowy styl. Obecnie żona księcia Karola cieszy się szacunkiem poddanych na równi z mężem, jego synem Williamem i księżną Kate.

Reklama

W ostatnim czasie można zauważyć, że księżna Camilla stała się bardziej aktywna w mediach. Niedawno wraz z mężem wystąpiła w serialu BBC, a teraz udzieliła swojego pierwszego wywiadu i pojawi się na okładce "Vogue’a". Żona księcia Karola pojawi się w najnowszym numerze brytyjskiego wydania magazynu.

W trakcie rozmowy księżna Camilla zapozowała do kilku zdjęć, wykonanych przez Jamiego Hawkeswortha. Na jednym z nich możemy zobaczyć ją w zjawiskowej, niebieskiej sukni projektu Bruce’a Oldfielda Couture. Fotografie zostały wykonane w Clarence House, oficjalnym domu pary książęcej w Londynie. Zdjęcie trafi na okładkę lipcowego numeru. Co ciekawe, wszystkie ubrania, w których wystąpiła księżna, pochodziły z jej prywatnej szafy.

Księżna Camilla udzieliła wywiadu dla "Vogue'a"

Księżna Camilla 17 lipca skończy 75 lat. Choć od wielu lat żyje w rodzinie królewskiej, jak dotąd nie udzielała wywiadów. Teraz to się zmieniło. Żona księcia Karola zgodziła się porozmawiać z dziennikarzem "Vogue’a". W obszernym wywiadzie zdradziła m.in., że codziennie gra w Wordle z jedną ze swoich wnuczek.

To jednak nie koniec ciekawostek z życia żony Karola.

Księżna Camilla musiała zmierzyć się również z serią niewygodnych pytań. "Vogue" zapytał ją o to, jak czuje się w roli jednej z najbardziej krytykowanych kobiet na świecie.

Księżna Camilla cieszy się ogromnym zaufaniem ze strony królowej Elżbiety II. Monarchini niedawno oświadczyła, że chciałaby, aby po jej śmierci żona księcia Karola otrzymała tytuł królowej. Już wkrótce dzięki publikacji całości wywiadu poznamy znacznie więcej smaczków z życia księżnej Camilli. 

Zobacz też:

Natasza Urbańska chce iść w ślady Sary James. Zaskakujące słowa celebrytki

Maciej Kurzajewski odważył się na aluzję o romansie. Cichopek zareagowała

Opole 2022. Wyciekło wideo z VIP roomu Kurskich. Internauci zażenowani zachowaniem prezesa: CO ZA MASAKRA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy