Reklama
Reklama

Książę Karol i księżna Camilla zagrali w serialu BBC. Ich serialowe kwestie trzymane są w tajemnicy

Książę Karol i Camilla Parker Bowles pojawili się specjalnym odcinku popularnego na Wyspach serialu "EastEnders". Książęca para zagrała w odcinku poświęconym Platynowemu Jubileuszowi Królowej Elżbiety II. Jak następca tronu i jego żona wypadli na ekranie?

Księcia Karola i Camillę Parker-Bowles angielscy widzowie będą mogli zobaczyć na ekranie już 2 czerwca. Książęca para wystąpiła w serialu stacji BBC One "EastEnders". Jeden z głównych bohaterów serialu Mick Carter (grany przez  Danny'ego Dyera) organizuje dla mieszkańców Albert Square przyjęcie ogrodowe z okazji obchodów Platynowego Jubileuszu Elżbiety II. Drażni sąsiadów, powtarzając w kółko, że na jego imprezę przybędą specjalni goście. Faktycznie, kiedy impreza trwa w najlepsze, zjawiają się członkowie rodziny królewskiej.

Reklama

"EastEnders". Rodzina królewska na planie serialu BBC

Aktorzy grający w serialu "EastEnders" byli bardzo mile zaskoczeni, że książęca para przyjęła zaproszenie i pojawiła się na planie. Wszyscy zgodnie twierdzą, ze było to dla nich nie lada przeżycie.

Jedna z aktorek serialu Kellie Bright zdradziła, że spotkanie w pracy księcia Karola i jego żony Camilli było dla niej czymś niesamowitym. Podejrzewa jednak, że to następca tronu musiał być bardziej zestresowany niż aktorzy, bo występ w serialu był dla nie go nowym wyzwaniem.

Na razie produkcja trzyma w tajemnicy, jakie kwestie przewidziano dla książęcej pary w scenariuszu. 

Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II

Przypomnijmy, że Królowa Elżbieta II obchodzi w tym roku 96. urodziny oraz 70. rocznicę wstąpienia na tron. Uroczystości z tej okazji planowane są na początek czerwca. Brytyjczycy żyją już Platynowym Jubileuszem królowej. Z okazji tego wydarzenia odbędzie się wiele imprez i spotkań. Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez Brytyjczyków ma być show, w którym prawnuki królowej opowiedzą o swojej Gan Gan, czyli prababci Elżbiecie. Z kolei 11 czerwca królowa będzie świętować oficjalnie swoje urodziny. Ten dzień rozpocznie się paradą z udziałem brytyjskiego wojska i salwami armatnimi w Green Parku oraz Tower of London.

Zobacz też:

Książę Harry nienawidzi księżnej Camilli. Chce zniszczyć jej reputację

Podróżny sedes i jedwabna poduszka. Książę Karol denerwuje poddanych. Co jeszcze wyszło na jaw?

Jasnowidz Jackowski alarmuje Polaków! Mówi o "wielkiej akcji na moście". "Trzeba w szpitalach stworzyć dużo miejsca"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy