Reklama

Reklama

Reklama

Księżniczka Charlotte wystąpi w telewizji. Brytyjczycy nie mogą się już doczekać

Księżniczka Charlotte zadebiutuje w telewizji. Brytyjczycy nie mogą się już doczekać jej występu. Wnuczka królowej Elżbiety II ma opowiedzieć o swojej prababci, by przybliżyć poddanym, jaka monarchini jest na co dzień.

Królowa Elżbieta II obchodzi w tym roku 96. urodziny oraz 70. rocznicę wstąpienia na tron. Uroczystości z tej okazji planowane są na początek czerwca. Brytyjczycy żyją już Platynowym Jubileuszem królowej.

Księżniczka Charlotte wystąpi w telewizji

Z okazji tego wydarzenia odbędzie się wiele imprez i spotkań. Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez Brytyjczyków ma być show, w którym prawnuki królowej opowiedzą o swojej Gan Gan, czyli prababci Elżbiecie (tak nazwał ja książę George, kiedy jeszcze nie umiał wymawiać słowa "granny" (babcia).

Reklama

Przed kamerami George i jego młodsza siostra Charlotte mają opowiedzieć, jaka prywatnie jest monarchini. Dla Charlotte bezie to debiut telewizyjny. Poddani spodziewają się, że rezolutna dziewczynka okaże się gwiazdą programu. Wszyscy pamiętają, jak rozprawiła się z paparazzi, wystawiając język do zdjęcia.

To nie jedyny wyczekiwany występ Platynowego Jubileuszu. Do udziału w obchodach zaproszono wiele gwiazd. Telewizyjny program z okazji 70-lecia monarchini na tronie poprowadzą: Tom CruiseHelen Mirren i Damian Lewis. Pokazane zostaną kluczowe momenty historii Wielkiej Brytanii do czasu koronacji Elżbiety II. W spektaklu weźmie udział 1300 wykonawców i 500 koni, a Helen Mirren ma zagrać w nim królową Elżbietę I. 

Amerykański aktor Tom Cruise bez wahania przyjął ofertę udziału w programie. Podobno gwiazdor od lat jest wielkim fanem Elżbiety II i to dla niego prawdziwe wyróżnienie, że może brać czynnie udział w jej święcie.

Platynowe obchody to też wiele wydarzeń dodatkowych. Jednym z nich jest konkurs na Platynowy Pudding organizowany przez stację BBC. Przepis, który wygra, przejdzie do brytyjskiej historii kulinarnej. 

Podobnie zresztą jak przepisy na dania, które towarzyszyły wyjątkowym wydarzeniom związanym z rodziną królewską, np. Kurczak Koronacyjny, czy Victoria Sponge, czyli ulubione ciasto biszkoptowe królowej Wiktorii, przełożone dżemem i bitą śmietaną.

Zapowiada się wyjątkową uroczystość. Jak spiszą się prawnuki królowej Elżbiety II? Jesteście ciekawi ich występu w telewizji?

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II nie pojawi się na otwarciu nowej sesji parlamentu. Niepokojące wieści o monarchini

Książę William i księżna Kate: Wielkie zmiany w życiu royalsów! Rewolucja!

Meghan i Harry odwiedzili Elżbietą II. Nagranie ze spotkania trafi do publiki?

Ambasador Rosji oblany farbą. Co z bezpieczeństwem polskich dyplomatów?

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Królowa Elżbieta II | księżniczka Charlotte

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy