Reklama
Reklama
Tylko u nas

Natasza Urbańska chce iść w ślady Sary James. Zaskakujące słowa celebrytki

Natasza Urbańska (44 l.) w Polsce osiągnęła już wszystko. Aktorka i piosenkarka ma na swoim koncie role filmowe, teatralne oraz występy w rozmaitych programach rozrywkowych. Teraz ma apetyt na znacznie więcej. W wywiadzie dla naszego serwisu wyznała, po co chciałaby jeszcze sięgnąć.

Natasza Urbańska: Festiwal w Opolu

Podczas wczorajszego koncertu w Opolu "Tych lat nie odda nikt" na scenie pojawiły się największe polskie gwiazdy. Wśród nich nie zabrakło Nataszy Urbańskiej. Artystka wspólnie ze śp. Zbigniewem Wodeckim zaśpiewała dwa jego wielkie przeboje: "Lubię wracać tam, gdzie byłem" oraz "Pszczółkę Maję". Gwieździe, jak zawsze udało się porwać publiczność. Nasz reporter po zakończonym występie Urbańskiej postanowił dowiedzieć się, jak gwiazda czuje się w Opolu.

W ostatnich dniach sporo mówi się o wielkim sukcesie Sary James. Nastolatka, która zwyciężyła 4. edycję programu "The Voice Kids" wyjechała za ocean i próbuje swoich sił w amerykańskim "Mam talent". Jej zdolności zauważyła nawet sama Billie Eilish. Nasz reporter postanowił zadać artystce dość nietypowe pytanie. Zapytał, dlaczego Natasza Urbańska nigdy nie zgłosiła się do zagranicznego talent show, podobnie jak Sara James. Piosenkarka przyznała, że myśli o tym. 

Reklama

Czy to oznacza, że gwiazda ma jeszcze nadzieję na zagraniczną karierę? Z pewnością w Ameryce talent Nataszy Urbańskiej zostałby zauważony przez miejscowych producentów. 

Natasza Urbańska marzy o udziale w amerykańskim "Mam talent"

Reporter "Pomponika" próbował ustalić, czy Natasza Urbańska podjęła już jakieś działania w celu realizacji marzenia o występie w zagranicznym programie typu "Mam talent". Dopytywał, czy piosenkarka rozmawiała na ten temat z Januszem Józefowiczem. Gwiazda nie chciała odpowiedzieć wprost, jednak z jej słów wynika, że mierzy bardzo wysoko.

Czy to oznacza, że artystka w przeszłości podejmowała już próby rozpoczęcia zagranicznej kariery? Owszem, Natasza Urbańska ma na swoim koncie krótki epizod w USA. Ostatecznie jednak gwiazda zdecydowała się na powrót do rodzinnego kraju.

Piosenkarka jest przekonana, że miejsce realizacji marzeń nie jest istotne. Wszędzie można zrobić karierę. Dodała również, że dziś znajduje się na zupełnie innym etapie życia, niż jeszcze dekadę temu. Natasza Urbańska pragnie teraz tworzyć własne projekty, w których to ona będzie mieć decydujący głos, zamiast jak w przeszłości, występować w cudzych.

Zobacz też:

Maciej Kurzajewski odważył się na aluzję o romansie. Cichopek zareagowała

Joanna Liszowska bez makijażu i z siwymi włosami. Fani nie mogą jej poznać

Sylwia Gliwa topless na jachcie. Aktorka rozgrzała internet do czerwoności

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Sara James | Festiwal w Opolu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy