Reklama
Reklama

Natasza Urbańska wyjawiła to o związku z Józefowiczem. Nie pozostawiła żadnych złudzeń

Natasza Urbańska (44 l.) i Janusz Józefowicz (62 l.) od wielu lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Mimo że media co jakiś czas donoszą o kłopotach w ich związku, to oni wciąż są razem. Teraz aktorka wyjawiła, jak para dzieli się obowiązkami domowymi. Okazuje się, że w jednej czynności Janusz odnajduje się szczególnie dobrze...

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz od 2008 roku są małżeństwem. Zakochani pobrali się w plenerze, w kupionym przez nich XIX-wiecznym dworku. Wydarzenie było dość kameralne, a na uroczystości nie zostały zaproszone kamery. Para doczekała się również córki Kaliny, która jest ich oczkiem w głowie.

Natasza wiedziała, że Janusz zostanie jej mężem

Urbańskiej (posłuchaj!) serce na widok Józefowicza zabiło szybko wiele lat temu. W rozmowie z "Vivą" wspominała początki współpracy ze swoim mężem. Już wtedy pojawiła się nadzieja, że kiedyś zostanie jej małżonkiem.

Reklama

Natasza nie może narzekać na nudę w życiu zawodowym. Jakiś czas temu została m.in. zwyciężczynią pierwszej edycji programu "Mask Singer". W tym roku artystka zapowiadała, że ukaże się jej nowa płyta. W międzyczasie gwiazda znalazła również czas, by powrócić na plan Blanki Lipińskiej.

Urbańska w rozmowie z "Co za tydzień" przyznała, że jest niezwykle zajętą osobą, ale wciąż priorytetowa jest dla niej rodzina i to właśnie dla niej rezygnuje poniekąd z celebryckiego życia.

Urbańska wyjawiła, jak dzieli się z mężem obowiązkami domowymi

Przyznała również, że chce być obecna w życiu swojej córki i nie wyobraża sobie, że przegapi jakiś ważny moment z życia pociechy. Urbańska wyjawiła także, że dzielą się ze swoim mężem obowiązkami domowymi. Nie zawsze było jednak tak łatwo...

Natasza przyznała, że zależy jej na tym, by móc spędzać czas ze swoją córką. W wywiadzie podkreśliła, że razem z mężem dbają o to, żeby organizować sobie wspólne aktywności.

Córka Nataszy i Janusza, jak niedawno informował jeden z tygodników, również planuje artystyczną karierę. Dziewczynka postanowiła doskonalić swoje zdolności aktorskie i nawet ubiegać się o rolę w "Metrze".

Zobacz też:

Koleżanki z pracy Kasi Cichopek wygadały się o rozstaniu gwiazdy TVP! Teraz to wyszło!

Małgorzata Rozenek-Majdan cała na biało pozuje na balu Omeny Mensah. Fani: "Brak taktu z tą suknią"

Agnieszka Woźniak-Starak odsłoniła nogi do nieba w przeźroczystej sukni! Tak śmiała jeszcze nie była...

POMAGAMY UKRAINIE


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natasza Urbańska | Janusz Józefowicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy