Reklama
Reklama

Koleżanki z pracy Kasi Cichopek wygadały się o rozstaniu gwiazdy TVP! Teraz to wyszło!

Katarzyna Cichopek (39 l.) ma za sobą niezwykle stresujący czas. Gwiazda TVP na początku marca poinformowała bowiem, że kończy się jej 17-letni związek z Marcinem Hakielem. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" zapowiedziała, że lakoniczne oświadczenie na Instagramie to jej jedyny komentarz w tej sprawie. Mimo że Kasia nabrała wody w usta, to koleżanki ze stacji nie zamierzały...

Katarzyna Cichopek przez 17 lat tworzyła z Marcinem Hakielem udany związek. Para była od 14 lat po ślubie i wydawało się, że świata poza sobą nie widzą. Rzeczywistość okazała się jednak zupełnie inna, bo po informacji o rozstaniu, wyszło na jaw, że wcale tak idealnie nie było.

Cichopek i Hakiel kilka tygodni temu poinformowali o rozstaniu

Para opublikowała jednobrzmiące oświadczenia na Instagramie i podkreśliła, że dla dobra dzieci nie będą więcej odnosić się do sprawy. Cichopek co prawda nabrała wody w usta, bo od rozstania praktycznie nie wypowiada się publicznie na ten temat.

Reklama

Nieco inaczej do całej sytuacji podszedł Marcin Hakiel, dla którego rozstanie było dość traumatycznym doświadczeniem. Tancerz szukał ukojenia w mediach społecznościowych, a tym samym zdarzyło mu się chlapnąć momentami nieco za dużo.

Szybko okazało się również, że zwierzenia na Instagramie nie są dla celebryty wystarczające, bo Marcin udał się z wizytą do "Miasta Kobiet", gdzie zwierzył się Kwaśniewskiej, że w ich małżeństwie pojawiła się trzecia osoba.

Podejrzenia błyskawicznie padły na Macieja Kurzajewskiego, śniadaniowego partnera Cichopek. Kasi zarzucono zdradę, a "afera podsłuchowa" tylko dolała doliwy do ognia, bo wyszło na jaw, że ktoś podsłuchiwał prywatne rozmowy aktorki, a jedną z takich pogadanek miała być ta z Kurzajewskim.

Teraz okazało się, że są już pewne ustalenia w sprawie rozwodu eks zakochanych. Według "Super Expressu" para ma zamiar dzielić się opieką nad dziećmi po równo. Helena i Adam będą więc żyli na dwa domy - po tygodniu z Kasią, a następnie z Marcinem.

Tomaszewska i Krzan mówią, jak radzi sobie Cichopek

Mimo że sami zainteresowani teraz niewiele mówią o swoim rozstaniu, to nieco bardziej chętne do rozmowy były koleżanki z pracy Cichopek Małgorzata Tomaszewska i Izabela Krzan. Panie w wywiadzie dla Jastrząb Post wyjawiły, jak Kasia radzi sobie z całą sytuacją.

Izabela Krzan również przyznała, że wspiera Kasię, ale w przeciwieństwie do Tomaszewskiej była nieco bardziej ostrożna w swoich słowach.

Myślicie, że Kasia docenia wsparcie koleżanek z pracy?

Zobacz też:

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel porozumieli się w sprawie alimentów

Maciej Kurzajewski "rozładowuje stres" z Cichopek. Osoba z TVP mówi, co widziała: "Kasia nie ma dobrego czasu"

Maja i Grzegorz Hyży wraz z ukochanymi i ich dziećmi celebrują komunię synów. Wybór stylizacji piosenkarki szokuje!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy