Reklama

Reklama

Reklama

Książę Harry przyłapany z inną! To piękna blondynka

Zagraniczna prasa podaje, że książę Harry (37 l.) i Meghan Markle (40 l.) nie mają łatwego czasu. Media dotarły do świadka, który twierdzi, iż widział Sussexa w klubie. Według jego relacji wnuk królowej Elżbiety II miał się tulić i obściskiwać z piękną blondynką! Czyżby w małżeństwie 37-latka pojawił się kryzys?

Książę Harry i Meghan Markle opuścili królewski dwór, by nie pełnić obowiązków na rzecz królowej i nie być pod ciągłą obserwacją paparazzi i dziennikarzy. Niestety ich ucieczka do Hollywood przyniosła odwrotny efekt. Media co rusz publikują artykuły na temat małżonków i donoszą o konfliktach z rodziną 37-latka lub kryzysie w związku księcia i aktorki.

Niedawno w Wielkiej Brytanii pojawił się news dotyczący tego, iż Sussex żałuje wyprowadzki z ojczyzny i nie odnajduje się w Stanach Zjednoczonych, a teraz anonimowy informator zdradził, że widział wnuka królowej w objęciach z inną!

Reklama

Czyżby związek z Meghan nie był idealny?

Książę Harry i Meghan Markle przeżywają kryzys? Sussex przyłapany z inną!

W niedawnym czasie książę Harry z rodziną zawitał do Wielkiej Brytanii na Platynowy Jubileusz Królowej Elżbiety II. Po ochoczo komentowanych odwiedzinach mężczyzna wrócił do swojego azylu w USA, a fotoreporterzy sfotografowali go, gdy ten oddawał się swojemu ulubionemu zajęciu, jakim jest gra w polo. To właśnie na meczu miał zostać przyłapany z inną.

Informator magazynu "Women's Day" twierdzi, że Harry z oddaniem rozgrywał mecz, niestety jego drużyna "Los Padres" przegrała. W pewnym momencie 37-latek miał spaść z konia, a po tych trudnych wydarzeniach nie pocieszała go małżonka, a żona kolegi z drużyny, Delfina Blaquier.

Ten sam informator twierdzi, że w tym dniu w klubie polo zabrakło na widowni Meghan.

Czyżby pod nieobecność małżonki książę spoufalał się z inną?

Zobaczcie, jak wygląda rzekoma bliska przyjaciółka Sussexa. Meghan powinna być zazdrosna?


Zobaczcie również:

Woźniak-Starak zabrała ukochanego do Sopotu. Już nie kryje się ze swoim związkiem! Będzie ślub?

Krzysztof Respondek: Przez chwilę był wielką gwiazdą, a dziś... wreszcie ma czas dla rodziny

Agnieszka Kaczorowska mówi o priorytetach. "Wartości się zmieniają"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy