Reklama
Reklama

Książę Harry oficjalnie się go wyrzekł. Ludzie nie dowierzają, w jakiej sytuacji postawił Williama i Kate

Niespodziewanie na księcia Harry'ego spadła fala krytyki. Podczas gdy jego brat William wrócił do wykonywania służbowych obowiązków (w przeciwieństwie do jego ukochanej Kate Middleton, która dopiero co usłyszała diagnozę), on odcina się od rodziny królewskiej. Swoim działaniem podkreślił, że nie ma co liczyć na wielką poprawę wzajemnych stosunków...

Książę William nie ma łatwo. Niestety, nie może liczyć na brata

Na brytyjskim dworze królewskim zrobiło się gorąco. Dopiero co ogłoszono poważną chorobę króla Karola III i Kate Middleton, a tu nagle książę Harry podjął decyzję, by kolejny raz podkreślić, że nie jest w bliskich stosunkach z rodziną. Niespodziewanie poinformował, że zmienia miejsce meldunku - wyrzeka się brytyjskiego pobytu na rzecz Stanów.

To nie jest łatwa sytuacja dla znanej rodziny, szczególnie że książę William niedawno zapewniał, że będzie starał się więcej przebywać z bliskimi i wspierać ich w trudnych chwilach...

Reklama

Książę Harry podjął decyzję. Aż trudno w to uwierzyć

Brak wsparcia ze strony brata - księcia Harry’ego, to na pewno niemały policzek. Jednocześnie trudno nie zauważyć, że taka decyzja jest głównie symbolem i oficjalnym stanowiskiem 39-latka. Podkreślił w ten sposób, że wiele problemów, z którymi bliscy mierzą się na dworze, go nie dotyczą.

"Wyrzeczenie się przez Harry'ego brytyjskiego pobytu na rzecz Stanów Zjednoczonych skutecznie niszczy nadzieje każdego, kto spodziewa się powrotu syna marnotrawnego" - stwierdził ekspert ds. PR, Ryan McCormick w rozmowie z "The Mirror".

Przyjaciółka Kate Middleton jest jej wsparciem "w obliczu diagnozy"

W tej sytuacji William i Kate muszą polegać na sobie i przyjaciołach. Niestety, tych w życiu zapracowanych członków rodziny królewskiej nie ma zbyt wielu. Ostatnio dużo mówi się jedynie o więzi, która połączyła Kate Middleton i Sophie Helen Rhys-Jones, księżną Edynburga.

Bliskość kobiet potwierdza "The Sun". Źródło pisma podaje, że Sophie jest ogromnym wsparciem podczas aktualnych zmagań Kate. Claudia Joseph, biografka rodziny królewskiej, zauważyła, że połączyła je niezwykła więź.

"Jestem pewna, że Sophia stanowi swego rodzaju oparcie dla Kate w obliczu jej diagnozy" - przekazała autorka.

Kate Middleton odnajduje wewnętrzny spokój. Potrzebuje tego

Informator "Women’s Day" podkreślił, że Kate w trudnej sytuacji odnajduje siłę przede wszystkim w sobie i najbliższych członkach rodziny.

"Dzieci dodają jej energii w najtrudniejszych chwilach i doskonale odciągają ją o myślenia o problemach. Kate nie mogła się doczekać wielkanocnych zabaw plastycznych, a nawet zaplanowała polowanie na jajka. Dba to, by życie dzieci było tak normalne, jak to tylko możliwe" - przekazano.

Księżna wolne chwile poświęca na kontakt z naturą. Uwielbia leśne spacery i ciszę. Nie da się jednak ukryć, że gdyby książę Harry i Meghan Markle chcieliby przerwać ją swoją obecnością i wsparciem - chętnie zrobiłaby wyjątek...

Czytaj też:

Pilne wieści ws. Meghan i Harry'ego. Stało się. I to tuż po takich wieściach o Kate

Potwierdziły się złe wieści dla Kate Middleton. Rodzina na samą myśl wpadała we wściekłość

Zaskakujące wieści o rodzicach Kate. Takiej reakcji na chorobę księżnej nikt się nie spodziewał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy