Reklama
Reklama

Na jaw wyszła prawda o jej relacji z Kate Middleton. Nie mogły już tego ukrywać

Księżna Kate przez większość czasu uwagę poświęca rodzinie, a do niedawna i obowiązkom wynikającym z jej roli na dworze. Nic dziwnego, że w jej otoczeniu nie ma zbyt wielu bliskich przyjaciół. Aktualnie najbliżej Kate Middleton zdaje się być Sophie. Ponieważ jest księżną Edynburga, dobrze rozumie codzienne problemy kobiety. Ponadto jest obecna w życiu Kate od początku małżeństwa z Williamem. Oto szczegóły.

Kate Middleton może na nią liczyć. Jest opoką w trudnych chwilach

Doniesienia o księżnej Kate Middleton cały czas budzą ogromne emocje wśród internautów. Odkąd świat dowiedział się, że zmaga się ona z chorobą nowotworową, inni członkowie rodziny królewskiej niemal "poszli w odstawkę". Wszystkie oczy skupione są na 42-latce.

Czy prywatnie Kate może polegać na kimś oprócz rodziny? U swojego boku ma przynajmniej jedną dobrą przyjaciółkę. Jest nią Sophie Helen Rhys-Jones, księżna Edynburga. Panie dobrze się dogadują, ponieważ obie należą do rodzin królewskich. Obie musiały sprostać oczekiwaniom nowych bliskich, mają podobny gust, a nawet korzystają z tego samego fryzjera. Mało kto jednak wie, że poznały się w nietypowych okolicznościach.

Reklama

Kate Middleton otrzymała jej wsparcie z polecenia. Niewielu o tym wie

Podobieństwo pań zostało zauważone jeszcze zanim się poznały. Księżna Sophie stała się mentorkę Kate z polecenia samej Elżbiety II. Miało to miejsce zaraz przed jej ślubem z Williamem. Aktualnie mieszkają zaledwie 11 mil od siebie.

Bliskość kobiet potwierdza "The Sun". Źródło podaje, że Sophie jest ogromnym wsparciem podczas aktualnych zmagań Kate. Claudia Joseph, biografka rodziny królewskiej, zauważyła, że połączyła je niezwykła więź.

"Jestem pewna, że Sophia stanowi swego rodzaju oparcie dla Kate w obliczu jej diagnozy" - przekazała biografka.

Kate Middleton tak spędza wolny czas. Nie chce wracać do obowiązków

Jak wiadomo, Kate na ten moment nie ma zamiaru wracać do wszystkich poprzednich obowiązków. W trudnym momencie życia skupia się przede wszystkim na zdrowiu. Jak niedawno przekazał anonimowy informator "Women's Day", jej priorytetem jest także rodzina:

"Dzieci dodają jej energii w najtrudniejszych chwilach i doskonale odciągają ją o myślenia o problemach. Kate nie mogła się doczekać wielkanocnych zabaw plastycznych, a nawet zaplanowała polowanie na jajka. Dba to, by życie dzieci było tak normalne, jak to tylko możliwe".

Ponadto Kate Middleton zależy na czasie na łonie natury. To właśnie tam odnajduje wewnętrzną równowagę.

"Kate bardzo lubi spędzać czas na łonie natury i zawsze była wielką zwolenniczką leczniczych korzyści płynących z przebywania na świeżym powietrzu. W związku z tym Norfolk będzie idealnym antidotum na jej leczenie. Długie spacery oraz przebywanie z dala od wścibskich oczu to dokładnie to, czego royalsi teraz potrzebują" - czytamy w "Women's Day".

Czytaj też:

Pilne wieści ws. Meghan i Harry'ego. Stało się. I to tuż po takich wieściach o Kate

Nieoczekiwane wieści ws. księżnej Kate. William w trybie pilnym podjął taką decyzję

Wujek Kate nieoczekiwanie zabrał głos. Znów poruszył sprawy prywatne i ujawnił garść sekretów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy