Reklama
Reklama

Pilne wieści ws. Meghan i Harry'ego. Stało się. I to tuż po takich wieściach o Kate

Choć od miesięcy media na całym świecie rozpisują się głównie o problemach zdrowotnych księżnej Kate i Karola III, u Meghan Markle i księcia Harry'ego, którzy zeszli aktualnie na dalszy plan, też sporo się wydarzyło. Jednak takiego zwrotu akcji chyba mało kto się spodziewał...

W rodzinie królewskiej sporo się ostatnio wydarzyło. Najpierw do mediów trafiły informacje o chorobie króla Karola III, a niespodziewanie chwile potem doszły wieści o problemach księżnej Kate. 

Księżna Kate przekazała wieści o stanie zdrowia

Żona William przeszła operację jamy brzusznej, po której zawiesiła swoją działalność publiczną. Od razu pojawiły się przypuszczenia, co też się za tym kryje. Pałac nie komentował sprawy, a gdy zaczęło się robić poważnie, przemówiła sama Kate. 

Reklama

W opublikowanym nagraniu wyjawiła, że wykryto u niej zmiany nowotworowe i konieczne jest wdrożenie natychmiastowego leczenia. Poprosiła też o spokój i zapewniła, że jest pełna nadziei na całkowite wyleczenie. 

Media zaczęły zastanawiać się, czy choroba Karola III i Kate nie sprawi, że ocieplą się relacje rodzinne z Harrym i Meghan. Książę nawet w tym celu przyleciał do Wielkiej Brytanii, ale spotkały go z tego powodu niemal same przykrości.

Zwrot akcji ws. Meghan i Harry'ego

Ten wrócił więc do Stanów, gdzie też nie wiodło mu się wraz z Megahn najlepiej. Para straciła wszak milionowy kontrakt ze Spotify, które zerwało z nimi współpracę. Mówiono, że firma spodziewała się większego zainteresowania podkastem Markle. 

Harry został też odcięty od rodzinnych pieniędzy, a książka biograficzna już przestała się sprzedawać, choć na początku swoje zarobiła. Wydatki pary i utrzymanie rezydencji w Montecito jednak sporo kosztują. 

I tutaj dochodzi do zwrotu akcji. Gdy Kate ogłasza, że ma problemy ze zdrowiem i musi poddać się leczeniu, los za to uśmiechnął się do jej szwagra i szwagierki. 

Od pewnego czasu krążyły bowiem plotki, że Netflix zamierza wznowić z nimi współpracę po głośnym serialu z ich udziałem i właśnie tak się stało. 

Mówi się, że Meghan ma dostać własny program, w którym będzie "gotować, zajmować się ogrodem i urządzać przyjęcia dla przyjaciół".

Nie odbędzie się to jednak w ich domu. Netflix miał w tym celu ponoć wynająć rezydencję w sąsiedztwie. 

"Netflix wynajął dom w Montecito na potrzeby kręcenia filmów" - dowiedział się "Daily Mail". 

Harry i Meghan nie pogodzą się z rodziną

Na tym nie koniec, bowiem i kilka milionów skapnie także Harry'emu, który ma ponoć pojawić się w programie o "grze w polo", którego jest wielkim miłośnikiem. 

Cóż, istnieje ryzyko, że gdy ich konta tak odczuwalnie się zasilą, Harry może na jakiś czas zaprzestać prób pogodzenia się ze skłóconą rodziną...

Zobacz też:

Meghan Markle z olbrzymi problemami. Chcą powołać Kate na świadka

Harry nie jest w stanie spać przez wybryki żony. Nie do wiary, co ujawniono

Karol III musi prosić o pomoc. Niepokojące doniesienia o królu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy