Reklama
Reklama

Nieoczekiwane wieści ws. księżnej Kate. William w trybie pilnym podjął taką decyzję

Księżna Kate po oficjalnym potwierdzeniu, że zmaga się z chorobą, zniknęła z życia publicznego. Skupia się teraz na leczeniu i powrocie do zdrowia. Jak mówiła w nagraniu potrzebuje teraz dużo spokoju. Jakiś czas po tym wyznaniu książę William podjął jednak decyzję, która zwiastuje kolejne zmiany w ich rodzinnym życiu. Oto szczegóły...

O księżnej Kate i jej problemach zdrowotnych media na całym świecie rozpisują się od miesięcy. 

Gdy plotek i domysłów było już na tyle dużo, sama zainteresowana postanowiła przerwać milczenie. W poruszającym nagraniu przekazała, że przeszła operację jamy brzusznej, ale "badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu". 

Od razu podjęto decyzję o wdrożeniu odpowiedniego leczenia. Księżna zapewniła, że czuje się dobrze, ale potrzebuje teraz dużo spokoju. 

Reklama

Księżna Kate wraca do zdrowia. William chce jej to ułatwić

Okazuje się, że William podjął decyzję, że jego ukochana spokoju i odpoczynku będzie mogła szukać w ukochanym przez nią Adelaide Cottage. Na tym jednak nie koniec. 

Zaplanował jednak wcześniej projekt pewnej przebudowy oficyny z czerwonej cegły - ulubionego miejsca Kate. William chciałby, aby  to miejsce było idealnie przystosowane do jej obecnych potrzeb. W końcu to tam zawsze udawała się, gdy pojawiały się jakieś problemy w życiu rodziny. 

"Absolutnie uwielbiają Adelaide Cottage, które właściwie pomieści tam całą rodzinę, podczas gdy Anmer Hall jest znacznie większy z obszernymi terenami. Adelaide Cottage jest używany jako nieruchomość podczas roku szkolnego, gdy dzieci są w pobliskiej szkole, a Anmer Hall jest przeznaczony na długie weekendy i wakacje" - czytamy w "Okay".

William planuje zmiany w życiu swoim i Kate. Pojawiły się komplikacje

Jak się jednak okazało, przed planowaną rozbudową zaniedbanej oficyny pojawiły się jednak pewne komplikacje. Informator magazynu "Okay" donosi, że książę William zdaje sobie sprawę, jak skrupulatnie teraz są kontrolowane i komentowane wszelkie wydatki na rodzinę królewską. 

Najpierw podjął ponoć decyzję, by remont pokryć nie z publicznych pieniędzy, a tych pochodzących z własnej kieszeni. Na razie jednak ostateczne plany zostały wstrzymane. Dla Kate chciałby jednak, by one jak najszybciej zaczęły być realizowane:

"William jest bardzo świadomy publicznego nadzoru nad wydatkami rodziny królewskiej, dlatego rozważa najlepszy sposób pokrycia ewentualnych kosztów renowacji. To projekt, który obecnie został odłożony na dalszy plan z powodu niekorzystnej sytuacji rodziny, ale zostanie ponownie rozważony, gdy nadejdzie odpowiedni moment" - zdradza źródło gazety. 

Zobacz też:

Choroba Karola III przeraziła Kate i Williama. Nie chcą tego robić

Harry nie może znieść zachowania Meghan. Nigdy się nie zmieni

Dla Harry'ego nie ma już nadziei. William podjął decyzję

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy