Reklama
Reklama

Krystyna Janda miała styczność z Rafalalą. Współpracowały w teatrze! Źle to wspomina?

Krystyna Janda (69 l.) opowiedziała o współpracy z transseksualną Rafalalą. Krótko i zwięźle oceniła performerkę. Miała z nią kłopoty?

Echa wokół Rafalali i Sebastiana Fabijańskiego wciąż nie cichną, a media szybko podchwytują nowe poszlaki w sprawie ich romansu i rzekomych zdrad, których miała dopuścić się modelka Maffashion, która była partnerką aktora. Trudno jednak stwierdzić, kto ukrywa prawdę, chroniąc swoje dobre imię. Na rozwikłanie tej sprawy musimy jeszcze poczekać.  

Reklama

Sprawę komentują jednak znane osobistości, które na co dzień mogą poszczycić się stabilną pozycją w polskim show biznesie. O skomentowanie współpracy z Rafalalą poproszono nawet Krystynę Jandę.

Sebastian Fabijański, Rafalala i Maffashion - o co chodzi z tą aferą?

Sebastian Fabijański i Maffasion rozstali się w atmosferze skandalu. Aktor udzielił portalowi "Pudelek" wywiadu, w którym wyznał, że nie pamięta, co dokładnie działo się podczas nocy, którą spędził z Rafalalą. Później wyszło jednak na jaw, że wylądował u transseksualistki, ponieważ czuł się odrzucony przez swoją ukochaną.

Przyznał również, że pamiętnego wieczoru był pod wpływem narkotyków, których nie powinien brać ze względu zażywane przez niego na leki. Ostatecznie aktor niewiele pamięta z tamtego wydarzenia. Fabijański przyznał się do zdrady, zaraz po tym, jak urodziło się dziecko jego i Maffashion. Teraz zaprzecza, że doszło do niej z Rafalalą i wyjaśnia, że spędził noc z kimś innym.

Krystyna Janda współpracowała z Rafalalą

O Rafalalę zapytano nawet Krystynę Jandę. A to ze względu na to, że niegdyś polska aktorka zatrudniła transseksualną kobietę. Rafalala grała wówczas na scenie Teatru Polonia, występując w monodramie "I Bóg stworzył transwestytę".

Rafalala wydawała się idealną kandydatką do odegrania jednej z ról, a Janda zaprosiła Rafalalę do swojego teatru po zapoznaniu się z filmem dokumentalnym o niej. Dyrektorka teatru wróciła do tych chwil w rozmowie z serwisem Plejada. Nie miała jednak wiele do powiedzenia. Panie zaszły sobie za skórę?  

Zobacz też:

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego: Czuję, że nie jest lekko

Mołek nazwała Fabijańskiego "psem", a Maffashion zapewniała, że ma szczęście do facetów

Maffashion szczerze o seksie po porodzie: "nie ma na to przestrzeni

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafalala | Krystyna Janda
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy