Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego: Czuję, że nie jest lekko

Marcelina Zawadzka bardzo przeżywa ostatnie doniesienia na temat rozstania Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Zna oboje osobiście i martwi się najbardziej synem pary, bo sprawa stałą się publiczna. "Ich synek to kiedyś przeczyta" - mówi Pomponikowi.

Marcelina Zawadzka to modelka, która zdobyła tytuł Miss Polonia 2011. Zawodowo związana jest z Polsatem, gdzie prowadzi wiele programów. Ostatnio była prowadzącą program "Farma" razem z Iloną Krawczyńską. Prywatnie gwiazda związana jest z Maksem Gloecknerem, którego poznała na wakacjach w Meksyku. Jednak w jej życiu wcześniej nie było wcale tak różowo. W rozmowie z reporterem Pomponika Marcelina Zawadzka przyznała, że została kiedyś skrzywdzona w związku. Dlatego ostatnie doniesienia na temat rozpadu relacji między Julią Kuczyńska i Sebastianem Fabijańskim bardzo ją poruszyły.

Reklama

Marcelina Zawadzka komentuje rozstanie Maffashion i Fabijańskiego

Marcelina Zawadzka osobiście zna Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Uważa, że źle się stało, że sprawa trafiła do mediów, a od wywiadu aktora w Pudelku na jaw wychodzą coraz to nowe fakty. 

Modelka najbardziej przejęta jest małym Bastkiem - synem Maff i Fabijańskiego, który kiedyś pozna szczegóły medialnego rozstania rodziców.

Marcelina Zawadzka nie miała okazji rozmawiać w ostatnim czasie z Maff, ale utrzymuje z nią kontakt przez wspólną przyjaciółkę. Nie chce jednak zdradzać szczegółów.

Myślicie, że sprawa Maff i Fabijańskiego ucichnie?

Zobacz także:

Maffashion: blogerka i biznesmenka. Tak wyglądała jej relacja z Sebastianem Fabijańskim

O Marcelinie Zawadzkiej znowu głośno. Zaskakujące, z kim była związana

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!

Rafalala "ujawnia prawdę" Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | Maffashion | Sebastian Fabijański

Reklama

Reklama

Reklama