Reklama
Reklama

Kochanek Maffashion zabiera głos i pisze o "praniu związkowych brudów": "ZERWAŁEM Z TOBĄ i nie był to pierwszy raz..."

​Afera związana z rozpadem związku Julii "Maffashion" Kuczyńskiej (34 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (35 l.) wydaje się nie mieć końca. Teraz głos zabiera rzekomy kochanek szafiarki i komentuje instagramowe żale byłej dziewczyny: "Nikt nie rozbił twojego związku. Zerwałem z tobą...".

Fabijański i Maffashion. Kto jeszcze zamieszany jest w rozpad ich związku?

Kiedy już pół Polski zdążyło ocenić postawę Sebastiana Fabijańskiego i zrzucić na niego winę o rozpad wydawało się udanego związku z  Maffashion, głos zabrała Rafalala. W niewybredny sposób zarzuciła celebrytce, że ona też ma swoje za uszami i zdradzała swojego partnera z pewnym operatorem o imieniu Mateusz.

Po tych rewelacjach odezwała się partnerka rzekomego kochanka Maffashion, Izabela. Na Instagramie zdradzona i dotknięta dziewczyna opublikowała wpis, w którym przyznaje, że powodem jej rozstania z Mateuszem był romans z Julią Kuczyńską. Nie chciała zdradzać zbyt wielu szczegółów, tłumacząc, że sprawa jest dla niej bardzo trudna i nie ma siły odpowiadać na wszystkie pytania. Izabela postanowiła osobiście zwrócić się do Maff i poprosić ją o zaprzestanie wysyłania dziwnych komunikatów i oznaczania jej w postach.

Fabijański i Maffashion. Kochanek zabiera głos

Reklama

Słowa Izabeli nie pozostały bez odzewu. Nie odpowiedziała Maffashion, ale operator Mateusz. Mężczyzna zdecydował się opowiedzieć, jak sprawa wyglądała z jego perspektywy. On też zmieścił w sieci obszerny wpis:

Mateusz na koniec życzył Izie, by wyciągnęła wnioski i znalazła trwały związek. 

Kto jeszcze odezwie się w sprawie rozbitego związku Fabijańskiego i Kuczyńskiej? Kto jeszcze przyczynił się do tego, że para się rozstała?

Zobacz też:

Sebastian Fabijański publikuje nocne oświadczenie. Żałuje swoich słów i przyznaje: "Julia miała romans"!

Rafalala "ujawnia prawdę" Maffashion. Ona też zdradzała!? "Gra męczennicę i niczego nie komentuje"

Donatan kpi z afer Rafalali. "Co podają w modnej jadłodajni "U Rafała"?"

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maffashion | Sebastian Fabijański | Rafalala
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama