Reklama
Reklama

Kolejna osoba żegna się z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Popularne show Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudza niemałe emocje, nie tylko ze względu na zaskakujące metamorfozy uczestników. Także kwestie kadrowe to gorący temat, zwłaszcza ostatnia edycja, której finał już w najbliższy piątek, obfituje w zmiany personalne. Kto na ostatniej prostej musiał pożegnać się z produkcją? Pomponik ma dla was kolejnego gorącego newsa!

Zmiany w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto tym razem pożegnał się z produkcją?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przechodzi niemałą rewolucję. Pomponik dowiedział się jako pierwszy, kto tym razem musi pożegnać się z kultową produkcją Polsatu. Wszelkie zmiany mają służyć odświeżeniu formuły show oraz zapewnieniu widzom najwyższej jakości rozrywki. Przypomnijmy, że wcześniej Katarzynę Skrzynecką i Michała Wiśniewskiego zastąpiono nowymi twarzami. Z programem pożegnał się także Piotr Gąsowski, który prowadził show z Maciejem Dowborem

Reklama

W poniedziałek Pomponik jako pierwszy poinformował też o zwolnieniu Katarzyny Dowbor, która od 10 lat była prowadzącą program "Nasz Nowy Dom". Jakie zmiany zaszły tym razem?

Choreograf Kris Adamski żegna się z muzycznym show Polsatu

Kris Adamski, a tak naprawdę Krzysztof Adamski był choreografem uczestników kilku ostatnich edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To on odpowiadał za starannie opracowane ruchy gwiazd podczas wcielania się w wylosowaną postać. 

W oświadczeniu przesłanym przez stację czytamy:

""Kris" związany był z muzycznym show od 2014 roku, czyli od pierwszej jego edycji. Przez ten czas przygotował choreografię aż dla 144 uczestników programu i stworzył tyle samo pokazów tanecznych grupy Kris Crew. Jego kreatywne pomysły trenerskie przekładały się na barwne występy na scenie, doceniane przez widzów programu.

Telewizja Polsat pragnie podziękować Krzysztofowi Adamskiemu za ogromne zaangażowanie w realizację i wspólny sukces  najlepszego muzycznego  show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"."

Krzysztof "Kris" Adamski stworzył ponad 150 układów tanecznych do produkcji reklamowych, a jako reżyser współpracował m.in. z Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Langiem, czy Maciejem Kowalewskim.

Kim jest Krzysztof Kris Adamski? Wiek, wykształcenie, kariera, choreografia

Krzysztof Kris Adamski urodził się 24 marca 1970 roku w Koszalinie, zatem ma 53 lata. Był studentem pantomimy w Warszawskim Studium Pantomimy przy Teatrze Żydowskim. Do dziś Adamski jest uważany za najwybitniejszego tancerza tworzącego układy dla teatrów muzycznych.

Wpływ na jego karierę z pewnością miał Teatr Studio Buffo pod kierownictwem Janusza Józefowicza, dzięki któremu zyskał renomę w branży. Jako tancerz Kris Adamski występował na deskach największych teatrów w Paryżu, Moskwie, Wilnie, Casablance, czy Kopenhadze. Miał też okazję wystąpić w roli jurora w 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Zastąpił on wówczas Michała Malitowskiego.

Kris Adamski: rodzina, żona, dzieci, Instagram

Kris Adamski bardzo rzadko chwali się rodzinnymi chwilami w mediach społecznościowych. Rzadko też mówi o życiu prywatnym, ale można znaleźć kilka zdjęć, na których cała rodzina wspólnie pozuje do selfie. Krzysztof Adamski ma żonę Magdalenę, a także dwójkę dzieci: Mateusza i Lenę, która czasem występuje w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" jako tancerka.

Choreograf prowadzi kilka profili w mediach społecznościowych, a najbardziej aktywny jest na Facebooku. Krzysztof Kris Adamski (rzadko, bo rzadko), ale publikuje zdjęcia na swoim koncie na Instagramie.

Zobacz też:

Oskar Cyms zwycięzcą 8. odcinka programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! 

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Julia Kamińska zrobiła furorę jako Beata Kozidrak!

Kasia Kołeczek nagle zniknęła z popularnego programu TVP. Teraz ujawnia, dlaczego! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Wielka sensacja w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po występie Krzysztofa Ibisza wszyscy zaniemówili

Ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dziarsko kroczy do lokalu Gesslera na wspólne oglądanie pierwszego odcinka. Dowbora z Rockiem poniosło!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy