Reklama
Reklama

Ekipa "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dziarsko kroczy do lokalu Gesslera na wspólne oglądanie pierwszego odcinka. Dowbora z Rockiem poniosło!

W piątkowy wieczór w Polsacie emocje sięgnęły zenitu. Rozpoczął się bowiem 18. sezon programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". To edycja pełna niespodzianek, których nie mogli doczekać się stali fani programu. Okazuje się, że także uczestnicy nie mogli się doczekać emisji pierwszego odcinka, który postanowili obejrzeć wspólnie. Tłumnie więc przybyli do restauracji Mateusza Gesslera. Pojawili się m.in. prowadzący Maciej Dowbor i Maciej Rock, a także juror Robert Janowski z żoną oraz Julia Kamińska czy Krzysztof Ibisz. Nad wszystkim czuwał nowy dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak.

Od 3 marca, co piątek o godz. 20.00 Polsat emituje 18. edycję rozrywkowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Fani z pewnością nie mogli się już tego doczekać. 

Zmiany w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Podczas tej edycji nastąpiło kilka znaczących zmian. Nowym współgospodarzem obok Macieja Dowbora został Maciej Rock, który zastąpił w tej roli Piotra Gąsowskiego. Do tego, liczbę jurorów zmniejszono z czterech do trzech. Format zmienił także czołówkę oraz logo i realizowany jest w zmienionej scenografii, która ma jeszcze bardziej spodobać się widzom. 

Reklama

Treningi wokalne prowadzić będzie niezastąpiona trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof "Kris" Adamski nadal będzie odpowiedzialny za treningi taneczne.

Na początku lutego wystartowały zdjęcia do programu. Nagrano już część odcinków, dlatego uczestnicy nie mogli doczekać się premiery pierwszego z nich. Dziś świetna ekipa spotkała się w restauracji Mateusza Gesslera, by nie tylko zjeść oficjalną kolację, ale przede wszystkim - obejrzeć premierowy odcinek

Przed wejściem do lokalu czekali na nich paparazzi, którym udało się "przyłapać" m.in. wiecznie uśmiechniętego Krzysztofa Ibisza, demonstrujących - wbrew plotkom - swoją sympatię Maćka Dowbora i Maćka Rocka. 

Robert Janowski przybył z żoną Moniką, a Agnieszka Hekiert z Natalią Janoszek. Miny do aparatów stroiła także Julia Kamińska. 

Na koniec zjawił się Edward Miszczak, który od kilku tygodni pełni rolę dyrektora programowego Polsatu. 

18. edycja show w Polsacie nadawana jest w piątki o godz. 20.00

Czytaj też:

Rusza nowy, odmieniony sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Mamy przedpremierowo początek 1. odcinka [POMPONIK EXCLUSIVE]                              

Stramowski debiutuje w "Twoja twarz brzmi znajomo". Otrzymał niezwykłe wyzwanie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Rusza nowy, odmieniony sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Mamy przedpremierowo początek 1. odcinka [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo" | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama