Reklama
Reklama
Tylko u nas

Rusza nowy, odmieniony sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Mamy przedpremierowo początek 1. odcinka [POMPONIK EXCLUSIVE]

Ze świecą można szukać drugiego programu rozrywkowego, na którego powrót Polacy czekaliby z równie wielkim podekscytowaniem. Nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystartuje już 3 marca i przyniesie ze sobą mnóstwo zmian, niespodzianek i muzycznych popisów ze strony zaproszonych uczestników. Na tej liście znaleźli się m.in. Piotr Stramowski i Julia Kamińska. Wiemy już, jak wygląda sam początek premierowego odcinka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca do Polsatu! Premiera 3 marca o 20:05

Na ten moment fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekali od miesięcy. Muzyczne show, w którym uczestnicy wcielają się w znanych piosenkarzy i piosenkarki z całego świata, nareszcie wraca na antenę Polsatu. Oczekiwania przed 18. edycją "TTBZ" były tym większe, że po nadejściu rządów Edwarda Miszczaka w programie zaszło niemało zmian. Stanowisko jurorów opuścili Michał Wiśniewski i Katarzyna Skrzynecka, a w geście solidarności z dalszego uczestnictwa zrezygnował Piotr Gąsowski.

Reklama

Zmiany personalne objęły też oczywiście uczestników, bo na scenie (jak co roku) będzie występować nowy skład celebrytów. Tym razem swoje wokalne umiejętności przed Polakami zaprezentują m.in. Krzysztof Ibisz, Piotr Stramowski i Natalia Janoszek. Od samego startu na gwiazdy spadną niemałe wokalne wyzwania, o czym w przedpremierowym wywiadzie dla Pomponika opowiedział wspomniany Stramowski.

Tylko u nas przedpremierowo początek nowego sezonu "TTBZ"

Pierwszy z nowych odcinków "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpocznie swoją emisję 3 marca o 20:05 na antenie Polsatu. Produkcję będzie można też oglądać na Polsat Box Go. Zanim to jednak nastąpi już teraz możecie obejrzeć pierwszą minutę 18. edycji na Pomponiku.

Materiał wideo skupia się na długiej historii hitowego programu (pokazane zostają ujęcia z poprzednich edycji), ale zwraca też uwagę na wyjątkowość tegorocznego sezonu. Zdecydowano się bowiem na ważną zmianę. Jednym z uczestników "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będzie tym razem fan programu, którego wyłoniono w ramach specjalnego castingu.

Maciej Dowbor i Maciej Rock otwierają nowy sezon "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W pierwszej minucie odcinka debiutuje oprócz tego nowy duet prowadzących - Maciej Dowbor i Maciej Rock.Już po ich otwierającej interakcji widać, że chemii między nimi nie zabraknie i widzowie szybko zapomną o Piotrze Gąsowskim (choć Dowbor akurat pozdrawia poprzedniego współprowadzącego ze sceny). Czekacie na nowe odcinki "Twoja Twarz Brzmi znajomo"?

Zobacz też:

Julia Kamińska jest jedną z gwiazd nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W przeszłości przeżyła prawdziwą traumę!

Maciej Rock wyznał prawdę o Dowborze. Jaką mają relację?

Katarzyna Kołeczek porównuje występ w "TTBZ" do skoku na bungee!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy