Reklama
Reklama
Tylko u nas

Julia Kamińska przeżyła prawdziwą traumę! Drugi raz był nawet gorszy [POMPONIK EXCLUSIVE]

Julia Kamińska wystąpi w 18 edycji popularnego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktorka nie może opowiedzieć co dzieje się na planie, żeby nie zepsuć widzom zabawy, ale zdradziła nam co sądzi o jurorach. A przypomnijmy, że skład oceniający zmienił się od poprzedniej edycji.

Ruszyły nagrania do wiosennej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie zobaczą już wkrótce show w odnowionej formule. Nie dość, że prowadzącymi będą Maciej Dowbor z Maciejem Rockiem, to jeszcze w jury zasiądzie tylko trójka oceniających.

Reklama

"Twoja twarz brzmi znajomo": Julia Kamińska zdradza kulisy show

Julia Kamińska jest jedną z gwiazd, które weźmą udział w 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Redaktor Pomponika miał okazję porozmawiać z nią podczas prób do drugiego odcinka show. Aktorka znana z "BrzydUli" nie mogła wiele nam opowiedzieć, żeby nie zdradzić przebiegu programu, ale opowiedziała o ciekawym elemencie show.

Chodzi o robienie odlewu twarzy, który później jest wykorzystywany do przygotowywania charakteryzacji do poszczególnych odcinków. Wielu uczestników "TTBZ" mówi, że robienie takiego odlewu twarzy jest bardzo traumatyczne. A jak było w przypadku Julii Kamińskiej?

"To był drugi już odlew twarzy w moim życiu, więc już wiedziałam, z czym to się wiąże. Muszę natomiast powiedzieć, że ten drugi był bardziej przerażający. W sumie nie wiem dlaczego. Ale jest to przedziwne uczucie, w momencie, gdy tych warstw jest nakładanych coraz więcej na twarz i ma się wrażenie, że jest się coraz dalej i nie można tego zdjąć, bo jest to gips. Gips na twarzy! I że są tylko dwie malutkie dziurki w nosie, które są pozostawione, żeby móc oddychać, żeby przeżyć" - mówi dla Pomponika Kamińska.

"Twoja twarz brzmi znajomo": Julia Kamińska oceniła jurorów

Jak pisaliśmy wcześniej uczestników 18. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" oceni jury w nowym składzie: Małgorzata Walewska, Robert Janowski pierwszy raz w tej roli Paweł Domagała. Jak Julia Kamińska czułą się stając przed tą trójką?

"Wielka ulga, radość i zaciekawienie, jak oni to widzieli, jak zobaczyli mój występ?" - mówi dla Pomponika celebrytka. Jurorzy zrobili na niej pozytywne wrażenie. Uważa, że są bardzo sprawiedliwi w ocenianiu.

"Nowi jurorzy są super. Są profesjonalistami i muszą nas oceniać, ale też jest taka kumpelska relacja. Każda z osób w tym jurorskim składzie wnosi coś od siebie, czyli albo taki luz, albo dowcip, albo ekstremalny profesjonalizm. i to wszystko tak się ładnie łączy w całość" - zdradza Kamińska.

Julia Kamińska powiedziała też o bardzo istotnym elemencie programu. Choć jest to show, które cieszy się sporym powodzeniem u widzów, a jego uczestnicy dobrze bawią się na scenie, to przy okazji po każdym odcinku zwycięzca ma możliwość przekazania sporej sumy pieniędzy na rzecz organizacji charytatywnej, którą wybierze.

"Oceny są fair i tu też nie chodzi o to, żeby wygrać, ale żeby fajna fundacja dostała pieniądze na rzecz potrzebujących. Dlatego ten element rywalizacji, który jest obecny w innych programach, może nie tyle zupełnie nie jest, ale jest dużo łagodniejszy i to mi się bardzo podoba" - mówi Julia Kamińska.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": uczestnicy 18. edycji

Najnowsza edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" budzi ogromne emocje na długo przed rozpoczęciem. Media szeroko omawiały pożegnania z programem dwojga jurorówKatarzyny Skrzyneckiej i Michała Wiśniewskiego, a także odejście połowy duetu prowadzących w osobie Piotra Gąsowskiego.

Spekulowano, że swoją decyzją zamknął drogę do udziału w programie synowi, Jakubowi Gąsowskiemu. Emocje budziła też lista uczestników, która była ujawniana stopniowo przez produkcję. Jako pierwsze podano nazwisko aktora Piotra Stramowskiego.

"Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu @twojatwarzbrzmiznajomo. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także bożyszcze kobiet! Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ" - czytamy w mediach społecznościowych Polsatu.

Jakiś czas później ogłoszono także udział Julii Kamińskiej, Oskara Cymsa i Katarzyny Kołeczek, Krzysztofa Ibisza, Natalii Janoszek, Darii Marx Marcinkowskkiej i Daniela Jaroszka.

Nowe odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" będzie można oglądać w Polsacie od początku marca 2023 roku w piątki o godzinie 20:05.

Zobacz również:

Wielki powrót Macieja Rocka do Polsatu! Tak wita go stacja

Kamińska obawia się udziału w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Wygadała się przed kamerą!

Julia Kamińska o Krzysztofie Ibiszu w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czym jej zaimponował?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy