Reklama
Reklama

Koledzy z pracy mieli gdzieś debiut Cichopek? "Obejrzałam kawałek"

59. Festiwal w Opolu szczęśliwie już za nami. Teraz przyszedł czas na podsumowania, a nikt tak chętnie nie wytknie błędów innym, jak... najbliżsi koledzy z pracy. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" dostali kłopotliwe pytanie, na które odpowiadali bardzo wymijająco. Ciekawe, czy Kasia zobaczy ten wywiad!

Katarzyna Cichopek spełniła swoje marzenie o wystąpieniu w Opolu, jako prowadząca. Jak występ oceniają jej koledzy z pracy w TVP, Ida Nowakowska i Tomasz Wolny? Okazuje się, że... nie za bardzo go w ogóle widzieli!

Ida Nowakowska: "obejrzałam kawałek"

W wywiadzie dla "Faktu", Ida Nowakowska i Tomasz Wolny zostali zapytani o wrażenia z pierwszego dnia festiwalu w Opolu, a zwłaszcza względem debiutującej na wielkiej scenie ich koleżanki z pracy.

Reklama

Tomasz Wolny trochę się wytłumaczył, że nie widzieli występu debiutującej Kasi Cichopek ze względu na sprawy prywatne.

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny oceniają wystąpienie Cichopek w Opolu

Ida Nowakowska wyraźnie była zaskoczona pytaniem o tym, jak sobie dała radę Kasia Cichopek. Widać było, że była zmieszana sytuacją, w której musi oceniać swoją koleżankę z pracy.

"Trudno nam to oceniać, bo jesteśmy jej kolegami z pracy, a Kasia jest wytrawną prezenterką..." - zaczęła tłumaczyć się Nowakowska.

Na szczęście pomógł jej dopowiedzieć Tomasz Wolny, który tak ocenił wystąpienie Kasi Cichopek w Opolu:

Na koniec Ida Nowakowska tylko przytaknęła na słowa kolegi: "Jest wybitną profesjonalistką. Po koncercie wyglądała promiennie. Świetnie"

Myślicie, że to szczere wyznania?

Zobacz także:

Hojna TVP spełnia 3 marzenia Katarzyny Cichopek. Co tym razem?

Cichopek tuż przed festiwalem w Opolu dostała wiadomość od dzieci. Gwiazda TVP przerażona tym, co planuje Hakiel! "Sytuacja jest trudna"

Cichopek zaczęła krzyczeć! Kurzajewski "szepnął jej coś do ucha"! Nerwowo za kulisami festiwalu Opole 2022

Tak wygląda KOCHANKA Gerarda Pique, który podobno "bardzo cierpi po rozstaniu"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy