Reklama
Reklama

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny opowiedzieli o swojej znajomości. Doszło do kłótni

Ida Nowakowska (31 l.) i Tomasz Wolny (41 l.) podczas tegorocznej edycji festiwalu w Opolu poprowadzili koncert Debiuty. Prezenterzy znają się już bardzo dobrze, bowiem od dawna występują razem w programie "Pytanie na śniadanie". Tym razem zdecydowali się opowiedzieć o tym, jak wygląda ich współpraca. Czy lubią swoje towarzystwo? Czy zdarzają im się kłótnie?

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny: Festiwal w Opolu

59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu jest już za nami. Jak co roku, impreza obfitowała w wielkie emocje i to nie tylko te związane z występami uczestników. Sporo komentarzy wywołały chociażby słowa Macieja Kurzajewskiego, które przez widzów mogły być interpretowane na różne sposoby. O ile duet Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego był obiektem dyskusji wszystkich, o tyle para w składzie Ida Nowakowska i Tomasz Wolny mogła cieszyć się niezmąconym spokojem. Prezenterzy pojawili się na scenie podczas konkursu "Debiuty", którego zwyciężczynią została Magdalena "Meg" Krzemień z utworem "Od dzisiaj".

Reklama

Nowakowska i Wolny znakomicie sprawdzili się w roli prowadzących imprezę. W końcu znają się nie od dziś i razem spędzili już na wizji długie godziny. W rozmowie z "Super Expressem", para prowadzących zgodziła się opowiedzieć parę słów na temat swojej współpracy. Ida Nowakowka mówiła o swoim koledze z pracy w samych superlatywach. Niedawno równie ciepło opowiadała się o pozostałych pracownikach Telewizji Polskiej. 

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny opowiedzieli o swojej znajomości

Tomasz Wolny zawsze sprawia wrażenie bardzo skromnego i cichego człowieka. W "Pytaniu na śniadanie" zwykle znajduje się w cieniu Idy Nowakowskiej. Podobnie było tym razem. Prezenter sprawiał wrażenie nieco onieśmielonego. Zdradził jednak, jak przebiega jego współpraca z tancerką. Zauważył, że Ida Nowakowska jest dużo bardziej emocjonalna niż on.

Dziennikarka "Super Expressu" chciała dowiedzieć się, jakie stosunki panują pomiędzy Idą Nowakowską i Tomaszem Wolnym. Czy prowadzący czasem się kłócą? W końcu w telewizji nie wszystko da się przewidzieć i czasem trudno jest opanować własne emocje. Prezenterzy przyznali, że raz zdarzyło się im wdać w sprzeczkę. Od tamtej pory ich relacja jest idealna. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini i toczku. Królewska stylizacja?

Rafał Brzozowski opowiedział o rozstaniu z narzeczoną. Konieczna była pomoc specjalistów

Filip Chajzer mówi o zakłamywaniu rzeczywistości. Jego słowa mają drugie dno?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska | Tomasz Wolny | Festiwal w Opolu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy