Reklama
Reklama

Rafał Brzozowski opowiedział o rozstaniu z narzeczoną. Konieczna była pomoc specjalistów

Rafał Brzozowski (41 l.) jeszcze nigdy wcześniej nie zdobył się na taką szczerość. Piosenkarz odważył się opowiedzieć o swoim nieudanym związku. W wywiadzie z Natalią Jakułą w jej cyklu Iron Made mówił o rozpadzie relacji z narzeczoną. Gwiazdor przeszedł straszne chwile. Czy jest już gotowy na nowy związek?

Rafał Brzozowski: rozstanie z narzeczoną

Rafał Brzozowski przez ostatnie lata zawalczył o miano jednego z najbardziej rozpoznawanych wokalistów w Polsce. Jego przygoda z muzyką zaczęła się od udziału w programie The Voice of Poland, gdzie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego. Niestety nie dotarł wówczas do finału. Mimo to, dzięki ciężkiej pracy i samozaparciu udało mu się zrobić karierę w show biznesie. Wydał już 4 albumy studyjne, a jego pierwszy singiel "Tak blisko" został nagrodzony przez telewidzów w kategorii "Hit lata" na gali rozdania Eska Music Awards 2012. Jego największym osiągnięciem było jednak reprezentowanie Polski na Eurowizji 2021. I choć występ ten nie był specjalnie udany, grono fanów Rafała Brzozowskiego wciąż się powiększa.

Reklama

Celebryta od lat bardzo dba o swoją prywatność i unika dzielenia się szczegółami ze swojego życia osobistego. Wiadomo jednak, że wiosną zeszłego roku piosenkarz po 8 latach rozstał się ze swoją narzeczoną, Anną TarnowskąRafał Brzozowski poinformował o tym fakcie w zdawkowym oświadczeniu w mediach społecznościowych. Później nie wracał już do tego tematu. Wygląda na to, że coś w nim pękło, bowiem po raz pierwszy od tamtego momentu zdecydował się opowiedzieć o okolicznościach rozpadu relacji z ukochaną.

Rafał Brzozowski opowiedział o rozstaniu z narzeczoną

Rafał Brzozowski udzielił wywiadu na kanale Natalii Jakuły "Iron Made". Piosenkarz poruszył w rozmowie bardzo wiele tematów ze swojego życia. Opowiadał o karierze zapaśniczej, psychologii w sporcie i w życiu. W końcu jednak rozmowa przeszła na nieco bardziej osobiste kwestie. Prowadząca zapytała Brzozowskiego, czy zdarzyło mu się korzystać z pomocy specjalistów. Wokalista przyznał, że tak.

Piosenkarz wyznał, że w każdej relacji kluczowa jest dla niego całkowita akceptacja drugiej osoby z jej wszystkimi wadami i zaletami. Ku zaskoczeniu rozmówczyni, zaczął mówić o własnych doświadczeniach w sferze uczuciowej.

Gwiazdor nie powiedział wprost, co wydarzyło się w jego życiu uczuciowym, jednak można się domyślać, że były to rzeczy straszne. Piosenkarz został zapytany o to, czy bierze pod uwagę możliwość wejścia w nowy związek. Rafał Brzozowski stwierdził, że nie należy do osób, które są skłonne szybko zmieniać partnerki. W chwili obecnej zależy mu na tym, aby zająć się karierą. 

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini i toczku. Królewska stylizacja?

Popularny youtuber wystrzelił w powietrze 30 tys. zł. Tłum oszalał

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Na jaw wyszło jej uzależnienie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy