Reklama

Reklama

Reklama

Rafał Brzozowski przeszedł metamorfozę i... zafundował sobie nowy styl! Aż trudno uwierzyć, że to on!

Rafał Brzozowski (41 l.) postanowił zmienić nieco swój wizerunek i na planie do klipu promującego "Wakacyjną Trasę Dwójki" zaprezentował się w zupełnie nowej wersji! Młodzieżowy Brzozowski postawił na luzacką czapkę i... zarost!

Rafał Brzozowski stał się jedną z najjaśniejszych gwiazd w TVP

Rafał Brzozowski (posłuchaj!) zdobył ogromną popularność po tym, jak pojawił się w pierwszej edycji "The Voice od Poland" w 2011 roku. Od tej pory jego kariera muzyczna poszybowała i piosenkarz wydał już pięć albumów studyjnych.

W 2017 roku nastąpił kolejny ogromny zwrot w jego karierze. Brzozowski związał się bowiem z Telewizją Polską, w której szybko wyrósł na jedną z największych gwiazd. Od 2017 do 2019 roku prowadził "Koło Fortuny", a od 2019 roku "Jaką to melodię".

Reklama

Rafał powrócił również na scenę voice’a. Od 2020 roku prowadzi bowiem "The Voice Senior". Piosenkarza nie brakuje również na koncertach i innych wydarzeniach organizowanych przez stację. Nie da się ukryć, że Brzozowski odnalazł się w roli prezentera.

Kontrowersje wokół Eurowizji

Wokalista był również reprezentantem Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Niestety jego przebój "The Ride" (posłuchaj!) nie olśnił słuchaczy z całej Europy, bo Rafał uplasował się na 14. pozycji. Udział Brzozowskiego w konkursie odbił się jednak szerokim echem w mediach.

Nie wszystkim spodobało się, że pracownik publicznego nadawcy będzie reprezentował Polskę na konkursie. Wielu krytykowało również poziom wokalny i samą piosenkę twierdząc, że nie nadaje się do pokazania na Eurowizji.

Brzozowski postawił na nowy wizerunek!

Rafał Brzozowski cieszy się jednak ogromną popularnością wśród widzów TVP. Piosenkarz do tej pory nie szalał z wizerunkiem. Na oficjalnych wydarzeniach można było go oglądać w eleganckim garniturze z elegancko ułożoną fryzurą.

Wygląda na to, że Rafał postanowił ostatnio trochę zaszaleć. Na zdjęciach z klipu promującego "Wakacyjną Trasę Dwójki" można zobaczyć jego odmieniony wizerunek! Brzozowski pozował bowiem w białych spodenkach i granatowej koszuli.

Najbardziej zaskakujące były jednak dodatki. Na nosie można było dostrzec okulary pilotki z fioletowymi szkiełkami. Tym razem Brzozowski zrezygnował z klasycznych czarnych okularów przeciwsłonecznych. "Młodzieżowy look" uzupełnił również czapką z daszkiem.

Na twarzy Rafała można było również dostrzec zarost, który jest raczej rzadkim widokiem w przypadku piosenkarza. Nie da się ukryć, że na niektórych fotkach trudno go rozpoznać!

A wam jak się podoba w takim wydaniu?

Zobacz też:

Anna Mucha wdzięczy się topless na pomoście. Tak prezentuje swoje wdzięki...

Kylie Jenner pokazała "nagi biust"! Skąpe bikini to nic... Spójrzcie na to!

Tak teraz wygląda grób Krzysztofa Krawczyka. Znacznie różni się od tego sprzed kilku miesięcy...

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy