Reklama
Reklama

Kate i William zorganizowali szampańską zabawę po koronacji Karola III! Nie wszystkich zaprosili na imprezę

Koronacja Karola III okazała się dużym sukcesem Windsorów, który zwieńczył niedzielny koncert na cześć nowego monarchy. Okazuje się jednak, że dla niektórych royalsów zabawa się na nim nie zakończyła. Książę William i Kate Middleton byli w nastroju do dalszego świętowania!

Koronacja Karola III - royalsi bawili się do białego rana?

Brytyjska rodzina przygotowała się do Dnia Koronacji króla Karola III od miesięcy. Nie dziwi więc, że młodsi przedstawiciele Windsorów postanowili na koniec męczącego weekendu nieco odreagować. Niedzielny koncert na część monarchy był na pewno miłą odskocznią, ale w opinii wielu komentatorów zabrakło na nim wielkich gwiazd.

Z tego zresztą powodu na scenie najbardziej wyróżnił się książę William, a to za sprawą pięknego przemówienia, w którym odwołał się do nieżyjącej Elżbiety II. 40-letni następca tronu najwyraźniej był zresztą w szampańskim nastroju. Wskazują na to doniesienia zagranicznych mediów, które informują o imprezie dla royalsów i zaproszonych celebrytów, do której miało dojść po koncercie.

Reklama

Książę William i księżna Kate przewodzili nocnej imprezie

Jak podaje "Daily Mirror" informacja o sekretnym afterparty pojawiła się ostatecznie w oficjalnej kronice dworskiej, w której stale opisywane są najważniejsze poczynania członków rodziny królewskiej. Dowiadujemy się z niej m.in. jacy inni royalsi brali udział w zabawie:

"Książę i księżna Walii tego wieczoru zorganizowali w Zamku Windsor przyjęcie po koncercie, na którym obecni byli książę i księżna Edynburga, a także lady Ludwika Windsor". Mowa tutaj oczywiście o księciu Edwardzie i jego małżonce - oboje od dawna przyjaźnią się z Kate Middleton.

Windsorowie zaprosili celebrytów na przyjęcie

Brytyjscy arystokraci nie mogli sobie odmówić przyjemności zabawy w większym gronie z zaproszonymi na koncert muzykami. Jeden z piosenkarzy występujących tego dnia - Olly Murs - wygadał się w rozmowie z telewizją Sky, że faktycznie otrzymał zaproszenie na wieczorną imprezę. Nie wiadomo natomiast, kto jeszcze z artystów skusił się na szampańskie przyjęcie.

Myślicie, że Meghan Markle i książę Harry zzielenieli z zazdrości na myśl o imprezie z udziałem popularnych celebrytów? To możliwe, zwłaszcza w kontekście doniesień o Katy Perry, która podobno wybrała koronację zamiast przybycia na urodziny księcia Archie'ego.

Zobacz też:

Książę Harry miał ghostwritera! Prawdziwy autor jego książki przerwał milczenie

Szok! Rzekoma kochanka księcia Williama pojawiła się na koronacji!

Wyciekły kulisy wizyty księcia Williama w Polsce! Zaskakujące doniesienia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama