Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor twierdzi, że nie dostała zaproszenia na Telekamery. Organizatorzy zaprzeczają

Organizatorzy tegorocznych Telekamer zapewniają, że wysłali zaproszenie do Katarzyny Dowbor. Dlaczego zatem prezenterka sugerowała, że jest inaczej i nie pojawiła się na gali?

"Nasz nowy dom" z nagrodą dla najlepszego programu

"Nasz nowy dom" to jeden z najchętniej oglądanych programów stacji Polsat. Podczas tegorocznych Telekamer dostał nagrodę za najlepszy program telewizyjny 2022 roku. Do tej pory gospodynią programu była Katarzyna Dowbor. Od nowego sezonu "Nasz nowy dom" prowadzi Elżbieta Romanowska, o czym Pomponik poinformował jako pierwszy.

Reklama

Producenci podziękowali za Telekamerę dla "Nasz nowy dom"

Telekamerę dla "Nasz nowy dom" odebrały osoby związane z produkcją programu. 

"Bardzo państwu serdecznie dziękujemy za to wyjątkowe wyróżnienie. To jest ogromna nagroda także dla tych, których na co dzień państwo nie widzicie, czyli naszej ekipy realizacyjnej, która przez cały rok ten program dla państwa realizuje w różnych warunkach pogodowych" — powiedziała przedstawicielka programu.

"Od prawie dziesięciu lat program "Nasz nowy dom" niezmiennie cieszy się uznaniem widzów, dlatego w imieniu telewizji Polsat i całej ekipy chciałbym podziękować za już drugą Telekamerę dla "Naszego nowego domu". To dla nas ogromne wyróżnienie. Za nami prawie 300 odcinków, czyli 300 nowych domów. Przed nami nowe wyzwanie, dlatego nie zatrzymujemy się. Widzimy się już jesienią, oczywiście w Polsacie" - mogliśmy też usłyszeć.

Dlaczego na Telekamerach nie było Katarzyny Dowbor?

Katarzyna Dowbor nie odebrała Telekamery. Prezenterka za pośrednictwem mediów społecznościowych informowała, że nie otrzymała zaproszenia na galę wręczenia nagród. 

"Niestety, nie dano mi szansy osobistego podziękowania Wam podczas gali, dlatego robię to poprzez media społecznościowe." - pisała Dowbor.

Jednak jej słowom zaprzecza przedstawicielka telewizji Puls, gdzie emitowano galę. W rozmowie z Plotkiem Agnieszka Winiarska z telewizji Puls, która odpowiada za kontakt z mediami, zapewniła, że takie zaproszenie zostało wysłane do prezenterki.

"Zaproszeniami dla nominowanych od lat zajmuje się wydawnictwo Bauer - organizator plebiscytu Telekamer. Potwierdziłam z wydawnictwem Bauer, że pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie na galę - poinformowała przedstawicielka biura prasowego telewizji Puls.

Jej słowa potwierdza także przedstawicielka wydawnictwa Bauer.

"Pani Katarzyna Dowbor otrzymała zaproszenie drogą mailową na adres swojego managementu" - powiedziała Plotkowi menedżer Bauera Justyna Hałas.

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor odeszła z programu przez chorobę? Opublikowała oficjalne wyjaśnienia. "Jedną nogą nad grobem"?

Katarzyna Dowbor pilnie przerwała milczenie. Ujawniła kulisy odejścia z "Nasz nowy dom"

Romanowska przejęła "Nasz nowy dom", a teraz takie niespodziewane wieści. Zaczęła "odgruzowanie"

Al Pacino zostanie ojcem po raz czwarty. W wieku 83 lat


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Nasz nowy dom" | Katarzyna Dowbor | Telekamery
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy