Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor odeszła z programu przez chorobę? Opublikowała oficjalne wyjaśnienia. "Jedną nogą nad grobem"?

Katarzyna Dowbor (64 l.) pożegnała się z programem "Nasz nowy dom". Media spekulowały, że na zakończenie współpracy miały mieć wpływ choroba oraz wiek prezenterki. Jaka jest prawda? Katarzyna wypowiedziała się na ten temat. W przejmującym wideo zwróciła się do ukochanych widzów.

Katarzyna Dowbor komentuje plotki o chorobie

Początek maja był dla fanów programu "Nasz nowy dom" czasem ogromnego zaskoczenia. Katarzyna Dowbor pożegnała się z rolą prowadzącej popularny program. Wiadomo, że miejsce lubianej prezenterki zajęła Elżbieta Romanowska.

Katarzyna Dowbor wydała oświadczenie, mimo to w sieci pojawiły się spekulacje dotyczące tego, że odejście Katarzyny związane jest z jej postępującą, tajemniczą chorobą.

Reklama

Katarzyna Dowbor komentuje stan swojego zdrowia

Aby ukrócić te plotki, 16 maja Katarzyna Dowbor udostępniła film, w którym jasno wyraziła się na temat swojego stanu — "świeczki na torcie jej nie przerażają", jest z nią całkiem dobrze.

"Moi kochani, chcę Wam jeszcze raz bardzo podziękować za wsparcie, miłe słowa i tę walkę o mnie. Jesteście cudowni! I spieszę Was uspokoić, że informacje o moim złym stanie zdrowia, które pojawiają się w mediach, są absolutnie nieprawdziwe! Nie wierzcie w to! Czy tak wygląda kobieta, która jedną nogą stoi nad grobem? Całuję Was i dziękuję za wszystko" - uspokoiła fanów.

Katarzyna Dowbor chce rozwijać się w social mediach

Katarzyna już wcześniej przemówiła do widzów.

"Drodzy, moja przygoda z ukochanym programem "Nasz Nowy Dom" właśnie się zakończyła. Podziękowano mi za współpracę. Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem" - zaczęła swój wpis Katarzyna.

W kolejnej części komunikatu zapewniła, że nie udaje się na emeryturę - wciąż jest "do wzięcia" i ma zamiar rozwijać się - także na TikToku!

"Przede mną nowe wyzwania, a tymczasem zapraszam Was na moje strony społecznościowe na Facebooku, Instagramie i na TikToku. Będę tam dla Was. I tylko tak trochę smutno, że już nigdy nie wypowiem tych magicznych słów: "Wyremontujemy Wasz dom!". Będę tęsknić za Wami! A teraz czuję się, jak panna z odzysku - znowu jestem do wzięcia" - zapewniła.

Na jaką emeryturę może liczyć Katarzyna Dowbor?

Katarzyna Dowbor po 40-leci pracy zawodowej może liczyć na sporą emeryturę. W rozmowie z "Super Expressem" wyznała, że całe życie była uczciwa, jeśli chodzi o płacenie podatków i składek emerytalnych, więc może liczyć na godziwe pieniądze.

"Po prostu pracowałam na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, więc odkładałam składki i mam emeryturę. Może ona nie jest jakaś bardzo wysoka, ale nie jest też bardzo niska. Nie narzekam".

Jak informuje tabloid, ZUS wyliczył Katarzynie Dowbor miesięczne świadczenie na poziomie 4 tysięcy złotych.

Czytaj też:

USA: Pijany kierowca zatrzymany przez policję. Próbował zamienić się miejscami ze swoim psem

Katarzyna Dowbor pilnie przerwała milczenie. Ujawniła kulisy odejścia z "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor nie jest już prowadzącą program "Nasz nowy dom". Znamy szczegóły!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor | "Nasz nowy dom"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy