Reklama
Reklama

Katarzyna Dowbor szykuje niespodziankę dla fanów. Wielki powrót już za chwilę

Wydawało się, że Katarzyna Dowbor, od kiedy nie jest prowadzącą program "Nasz nowy dom" ma dużo wolnego czasu. Nic bardziej mylnego! Gwiazda zdradziła właśnie w jednym z wywiadów, że przygotowuje się do wielkiego powrotu, a propozycje współpracy sypią się jak z rękawa! Co szykuje prezenterka?


Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu "Nasz Nowy Dom" w ciągu minionych 20 edycji odmieniła życie blisko 300 rodzin. Dla wielu Polaków, żyjących w trudnej sytuacji, w strasznych, często zagrażających zdrowiu i życiu warunkach mieszkaniowych, z przeciekającym dachem i brakiem ogrzewania, program stał się szansą na odmianę losu.

Katarzyna Dowbor zdradza: "Propozycji jest dużo i dotyczą różnych mediów"

Katarzyna Dowbor opowiadała niedawno o swoich planach na przyszłość. Jak się okazuje, wiele zmieniło się zaledwie w przeciągu kilku dni! Informowaliśmy was, że artystka zamierza skupić się na rozwijaniu swoich pasji i odpocząć w domu. A jednak już na początku czerwca okazało się, że Dowbor po ciuchu przygotowywała swój wielki powrót. Ponoć może przebierać w propozycjach współpracy jak w ulęgałkach.

Reklama

"Mam swoje ulubione powiedzonko, że 'jak się zamykają jedne drzwi, to otwierają się następne' i te następne drzwi rzeczywiście się otworzyły... Jestem wzruszona i zaskoczona tym, jak niesamowicie rynek medialny zareagował (...) Dostałam różne propozycje. I jeszcze wszystkich zaskoczę!" - zdradziła artystka w rozmowie z serwisem WirtuaneMedia. 

"Nie mogę tego na razie zdradzić. Mogę powiedzieć jedynie, że propozycji jest dużo i dotyczą różnych mediów" - szybko dodała.

Wygląda więc na to, że bardzo niedługo pani Katarzyna ujawni, co i z kim planuje w swojej zawodowej przyszłości. Jak obstawiacie - jakiego rodzaju projekt ją skusi?

Katarzyna Dowbor zdradziła, jakie ma plany na przyszłość

Jeszcze niedawno Katarzyna Dowbor mówiła o spokojnych planach na najbliższe lata. Prezenterka może pochwalić się wieloma pasjami, a teraz, od kiedy nie będzie prowadziła programu "Nasz nowy dom" miała je w spokoju realizować.

Pani Kasia ma za sobą 40 lat doświadczenia pracy w telewizji i chciała poświęcić się temu, co najbardziej kocha - dekorowaniu wnętrz, zwierzętom, gotowaniu...

Jak jednak widzimy, kariera sama się o nią upomniała! Czekacie na powrót Katarzyny Dowbor?

Zobacz też:

Katarzyna Dowbor twierdzi, że nie dostała zaproszenia na Telekamery. Organizatorzy zaprzeczają

Katarzyna Dowbor zdradziła, jak spędzi jesień życia. Takie ma plany na przyszłość

Ela Romanowska nową prowadzącą programu "Nasz Nowy Dom" w Polsacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Dowbor
Reklama
Reklama
Reklama