Reklama
Reklama
Tylko u nas

Karolina Gilon zdradza nam, jak piło się soczek z Rihanną: "Nie robi na mnie wrażenia" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Karolina Gilon (34 l.) po raz kolejny poprowadzi program "Love Island. Wyspa miłości" na antenie Czwórki. W gorącej Hiszpanii uczestnicy będą szukać miłości. W odwiedziny do domu wyspowiczów pojechał reporter Pomponika, Damian Glinka. Jakie sekrety wyjawiła w wywiadzie Karolina Gilon? Okazuje się, że miała okazję poznać... Rihannę!

Karolina Gilon, prowadząca "Love Island. Wyspa miłości" jest także współprowadzącą program dla wytrwałych, czyli "Ninja Warrior". Modelkę i celebrytkę odwiedziliśmy w willi uczestników w Hiszpanii. Każda edycja programu "Love Island. Wyspa miłości" to szansa dla pięciu kobiet i pięciu mężczyzn do poznania miłości.

Reklama

Karolina Gilon: od Mrągowa do gorącej Hiszpanii

Karolina Gilon od zawsze marzyła o pracy w telewizji. Pochodząca z Mrągowa prezenterka po osiągnięciu sukcesu, nie spoczęła na laurach i co chwilę podejmuje się nowych projektów. Zapracowana gwiazda nigdy nie zapomina o fanach i zawsze stara się poświęcić im czas na zdjęcie: "Nie myślę o sobie per gwiazda" - mówi nam Karolina.

"Miałam marzenie, żeby być kimś w telewizji (...) Jak już jesteś w tym świecie, zdajesz sobie sprawę z tego, że ta "gwiazda" to nie jest wyimaginowana postać. To normalny człowiek, który ma uczucia, miewa gorsze dni..." - wyznaje Karolina, która zna już zarówno blaski, jak i cienie sławy.

Karolina Gilon zdradza nam, jak piło się soczek z Rihanną: "Nie robią na mnie wrażenia"

Karolina miała okazję poznać też gwiazdy światowego formatu, lecz ich sława nie zrobiła już na niej wrażenia. Dlaczego? Wszystko przez pryzmat własnej pracy w telewizji i poczucia, że wszyscy są ludzcy.

"Już przestało to na mnie robić wrażenie. Jak byłam w Stanach i poznawałam światowe gwiazdy. Np. jak byłam na afterparty po Coachelli i widziałam Snoop Doga, Wiz Khalifa, Rihannę to tak na nich patrzyłam i przez to, że wykonuję podobny zawód - to nie robili już na mnie ogromnego wrażenia, że "wow, muszę lecieć po zdjęcie", bo ich widzę jako normalnych ludzi, którzy wykonują swój zawód".

Karolina Gilon na soczku z Rihanną: "Fajnie dotknąć tego świata"

Okazało się - tak jak twierdziła na początku Karolina - że nawet takie gwiazdy zachowują się jak "normalni" ludzie. Jak wspomina afterparty z Rihanną i innymi celebrytami?

"Było super. Okazało się, że ci ludzie są tacy otwarci. To nie było tak, że ja do wszystkich zagadywałam, ale oni też zagadywali do mnie. Fanie jest dotknąć tego świata. Jak jesteśmy tutaj, żyjemy w Polsce to nam się wydaje, że to taki wyimaginowany [świat - przyp. red.], że tych ludzi nie da się dotknąć, a nagle jesteś tam, patrzysz i [gwiazda - przyp. red.] siedzi na kanapie i pije... soczek".

Karolina Gilon uwielbia podróżować, dlatego korzysta z zaproszeń oferowanych przez marki. Choć w dzieciństwie nie mogła sobie pozwolić na dalekie podróże, to teraz bardziej je docenia. To też dzięki nim miała okazje poznać gwiazdy światowego formatu.

"Miałam dużo współprac z markami przez social media i zapraszały mnie w świat na eventy. Jestem za to bardzo wdzięczna, bo mogłam tego wszystkiego "liznąć".

Karolinę Gilon zobaczycie w 7. sezonie "Ninja Warrior Polska"

Karolina Gilon od lat jest też związana z programem "Ninja Warrior Polska" w którym to śmiałkowie będą próbowali pokonać tor przeszkód w jak najkrótszym czasie.

Tor eliminacyjny klasycznie składać się będzie z sześciu przeszkód, który w każdym odcinku jest inne. Tym razem zawodnicy mają do pokonania: bieg parkourowca - zjazd na linie, szalony bieg, drogę rowerową na rękach, obroty pierścienia i krzywą ścianę. 

W pierwszym odcinku przed widzami emocje nie tylko sportowe, ale też muzyczne. Na torze pojawią się zupełnie nowe twarze, wielokrotni zdobywcy toru Ninja oraz goście specjalni, wśród nich Michał Milowicz jako Elvis Presley, Jakub Czaplejewicz oraz Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej!

Pierwszy odcinek sportowego show "Ninja Warrior" wyemitowany będzie we wtorek, 28 lutego o godz. 20:00 tylko w Polsacie! Z kolei "Love Island. Wyspa miłości" emitowana jest od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 21:00 na antenie Czwórki.

Zobacz także:

Gorące emocje w pierwszym odcinku "Love Island". Niespodziewanie Wiki odbiła Agacie Wojtka!

"Love Island. Wyspa Miłości": Wiemy, kim jest nowa uczestniczka. To prawdziwa petarda!

Love Island Znamy kolejnego uczestnika show. To Wojtek Szulczewski z Berlina

Adam Boguta w "Love Island. Wyspa miłości". Ludzie mają go za narcyza? [POMPONIK EXCLUSIVE]

Safety Lab: Karolina Gilon z nowym programem w Polsacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon | Rihanna | "Love Island" | Ninja Warrior
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy