Reklama
Reklama
Tylko u nas

Karolina Gilon dostała nowy program w Polsacie! Zaskoczeni?

Karolina Gilon jako prowadząca program "Love Island. Wyspa Miłości" i "Ninja Warrior Polska" wyrosła na jedną z czołowych gwiazd Polsatu. Jak ustalił Pomponik, właśnie dostała kolejny program! Pokaże się widzom z zupełnie innej strony... Show już w styczniu trafi na antenę!

Karolina Gilon z nowym programem

Karolina Gilon - modelka, influenserka i jedna z najpopularniejszych w Polsce prezenterek. Do tej pory sprawdzała się jako prowadząca "Love Island. Wyspa Miłości" czy "Ninja Warrior Polska". Poprowadziła też w Polsacie kilka ważnych koncertów, a już lada dzień zobaczymy ją w roli jednej z konferansjerek Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Gilon pomagała już szukać miłości i dopingowała wysportowanych zawodników na torze "Ninja Warrior". Czym zajmie się w swoim nowym programie? Jak udało się ustalić Pomponikowi, w styczniu na antenie Polsatu sprawdzi, jakimi kierowcami są Polacy.  

Reklama

Karolina Gilon: Kim jest prowadząca Sylwestra Polsatu 2021?

Karolina Gilon poprowadzi "Safety Lab"

"SAFETY LAB bezpieczeństwo ma pierwszeństwo" to nowy program z Karoliną Gilon. Ma to być format rozrywkowo - edukacyjny dla kierowców, w którym Karolina Gilon zweryfikuje wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego. Sprawdzi, czy jesteśmy dobrymi kierowcami i czy wiemy wszystko o bezpiecznej jeździe.

Seria ma 6 odcinków i zostanie wyemitowana już w styczniu. Razem z Karoliną Gilon widzowie dowiedzą się między innymi, czy zmęczenie to największy wróg kierowcy i czy multitasking w aucie jest możliwy.

Emisja programu już 20 stycznia o 19:55 na antenie Telewizji Polsat. Wcześniej natomiast, 31.12 będzie można podziwiać Karolinę Gilon, razem z Krzysztofem Ibiszem, Izą Janachowską, Wiktorią Gąsiewską, Pauliną Sykut-Jeżyną, Adamem Zdrójkowskim, Patrykiem Cebulskim, Iloną Krawczyńską i Marceliną Zawadzką przy prowadzaniu najlepszego Sylwestra w Polsce - Sylwestra Szczęścia w Polsacie.

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go. 

Zobacz również:

Karolina Gilon i Krzysztof Ibisz poprowadzą Sylwestra Szczęścia w Polsacie!Doda wyznała, że jej święta były smutne. Nie ubierała nawet choinki!

Jak Michał Wiśniewski chciałby spędzić sylwestra?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy