Reklama

Reklama

Reklama

Kaczorowska o ślubie: "paparazzi zrobili nam zdjęcie i jeździli za nami. Zrobiliśmy podmiankę samochodów"

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela postanowili zdobyć się na intymne wyznania w programie „Śluby gwiazd”. Izabela Janachowska (35 l.) na antenie Polsat Cafe przepytała tancerkę

Agnieszka Kaczorowska wspomina ślub

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela opowiedzieli Izabeli Janachowskiej o swoim bajkowym ślubie, który odbył się w Toskanii, zaledwie 15 miesięcy po tym, jak się poznali. Wywiad ukaże się w najbliższym odcinku programu "Śluby gwiazd", który Polsat Cafe wyemituje w najbliższą sobotę, 14 maja, o godzinie 21.00. Tylko u nas, premierowo uchylamy rąbka tajemnicy... co zdradziła Kaczorowska?

Para poznała się, gdy Maciej starał się o pracę w szkole tanecznej Kaczorowskiej. Uczucie wybuchło podczas wspólnego pokazu tańca i po pierwszych dwóch sms-ach wiedzieli już, że chcą razem iść przez życie... Agnieszka w rozmowie Izabelą Janachowską wspomina, że ze ślubem musieli uciekać za granicę ze względu na paparazzi... A nawet zamieniać samochody, by ich zmylić!

Reklama

Co ciekawe, tuż po ceremonii... sami wysłali zdjęcia do prasy. Cóż - każdy robi jak uważa...

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela: Jak się poznali?

Toskania była też miejscem, gdzie doszło do oświadczyn pary. Jak ujawnia Agnieszka Kaczorowska, chronologia była dość niekonwencjonalna. Najpierw zaplanowali ślub, a potem czekała na zaręczynową niespodziankę.

Na szczęście okazało się, że Maciej lepiej pamięta:

Kaczorowska ujawnia, że z okazji ślubu zaszalała z kreacjami. No ale to w końcu jedyna taka okazja w życiu, przynajmniej w założeniu... w każdym razie wszyscy nowożeńcy tak myślą. Jak wspomina Agnieszka:


"Śluby gwiazd" z Izabelą Janachowską

"Śluby gwiazd" to program, który na antenie Polsat Cafe prowadzi Izabela Janachowska (35 l.). Tylko jej udaje się skłonić do intymnych zwierzeń gwiazdy polskiego show biznesu, jak Agnieszka Kaczorowska (29 l.) i jej maż Maciej Pela. Nie zabraknie prywatnych nagrań i zdjęć. 

Prywatne ceremonie, czy medialne widowiska? Skrupulatne przygotowania, czy spontaniczne imprezy? Oświadczyny, wybór kreacji, zaskakujące sytuacje - o tym wszystkim największe polskie gwiazdy show biznesu opowiedzą z najdrobniejszymi szczegółami najbardziej znanej specjalistce od tematyki ślubnej - Izabeli Janachowskiej. Pokażą też prywatne zdjęcia oraz nagrania. Nie obejdzie się bez wzruszeń i salw śmiechu. 

W tym sezonie dowiemy się jak wyglądały przygotowania do ślubu Roberta Janowskiego, Krzysztofa Rutkowskiego, Lary Gessler, Marianny Gierszewskiej, Beaty Tadli, Krzysztofa Ibisza i Barbary Kurdej - Szatan. Nowe odcinki można oglądać w każdą sobotę o 21:00 w Polsat Cafe. Przegapiłeś najnowszy odcinek "Ślubu gwiazd"? Nic straconego! Oglądaj TUTAJ na PolsatGo.

Zobacz też:

Zenek Martyniuk popadł w poważny nałóg. Walczy z nim od lat

Antek Królikowski i Joanna Opozda kończą swoje małżeństwo. To już oficjalne

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy