Reklama

Reklama

Reklama

Zenek Martyniuk popadł w poważny nałóg. Walczy z nim od lat!

Zenon Martyniuk (52 l.) przez lata uchodził za spokojnego i wzorowego obywatela. Nie brał udziału w skandalach, a skupiał się na tworzeniu muzyki i rodzinie. Pierwsze zgrzyty pojawiły się w prasie dopiero niedawno, a to za sprawą jego syna Daniela, który nie stronił od alkoholu i używek. Jak się okazało, nie tylko młody Martyniuk ma problemy z uzależnieniem, ale również jego ojciec, król disco-polo, Zenon Martyniuk!

Zenon Martyniuk (posłuchaj) od lat jest kultową postacią na scenie disco-polo. Jego zespół Akcent to jeden z popularniejszych bandów, który tworzy muzykę rozrywkową. Artysta wydał dużo albumów, a jego hity takie jak: "Gwiazda", "Przekorny los", "Przez twe oczy zielone" nuci wielu Polaków.

Reklama

O życiu piosenkarza przez wiele lat było niewiele wiadomo, jego historia została przybliżona dopiero niedawno, a to za sprawą filmu o życiu muzyka pt.: "Zenek" w reżyserii Jana Hryniaka. Z produkcji dowiadujemy się, jak wyglądała droga na szczyt w branży muzycznej.

Również sam Martyniuk co jakiś czas lubi wyjawić nieco faktów ze swojego życia w prasie. Ostatnio podzielił się od lat skrywaną tajemnicą. Artysta przyznał, że walczy z nałogiem!

Zenek Martyniuk popadł w poważny nałóg. Walczy z nim od lat!

Zenon Martyniuk udzielił szczerego wywiadu i na łamach "Super Expressu" przyznał, że zaraz po ukończeniu 18. lat popadł w poważny nałóg. Okazało się, że muzyk uzależnił się od nikotyny i od ponad 30 lat pali papierosy!

Wokalista ma poważny problem, bowiem dziennie pali całą paczkę papierosów. Dodał również, że w jego domu palenie było na porządku dziennym, dlatego nikogo nie dziwił fakt, że zaczął swoją przygodę z nikotyną, będąc jeszcze nastolatkiem.

Inaczej natomiast było z alkoholem. Zenek podkreślił, że w jego rodzinie nikt nie sięgał po mocne trunki, a on sam uważa, że spożywanie napojów wyskokowych jest zgubne.

Martyniuk wyjawił, że prawie wcale nie pije alkoholu. Muzyk poważnie traktuje swoją pracę, dlatego zawsze chce być w dobrej formie. Na dodatek często podróżuje na koncerty, a wtedy zamienia się w kierowcę samochodu i nie może sobie pozwolić na niedyspozycję.

Zobaczcie również:

Miller rozpływa się nad Kwaśniewską. Opowiada, co działo się na imprezie

To dlatego odeszła z Ich Troje. Łągwa wyjawia powód kłótni z Wiśniewskim!

Katarzyna Zdanowicz w szczerych rozmowach. Podcast "Zdanowicz.Pomiędzy wersami"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy