Reklama

Reklama

Reklama

Kacperek z "Rodzinki.pl" wzdycha do Wieniawy w osobliwy sposób... "Dosłownie bym się zes*ał!"

Mateusz Pawłowski (18 l.), znany widzom jako Kacperek z serialu "Rodzinka.pl" podzielił się w ostatnim wywiadzie bardzo osobistym wyznanie. Okazuje się, że chłopak podkochiwał się w swojej koleżance z planu... Julii Wieniawie! "Gdyby teraz weszła, to bym się dosłownie zes*ał! To byłoby dobre" - mówi w podcaście dla kanału WykolejeniTV.

Kim jest Mateusz Pawłowski? To popularny Kacperek z polskiego serialu

Mateusz Pawłowski zdobył serca polskich widzów dzięki rozbrajającej roli Kacperka w serialu "Rodzinka.pl". Po zakończeniu współpracy z TVP młody aktor na jakiś czas zniknął z show-biznesu, aby skupić się na nauce. Przez intensywną pracę na planie niestety nie miał zbyt wiele czasu dla przyjaciół ani na rozwijanie swoich zainteresowań.

Przedtem przez niemal dekadę rozbawiał fanów serii u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, a także... atrakcyjnej Julii Wieniawy.

Reklama

Mateusz Pawłowski z "rodzinki.pl" podkochiwał się w Julii Wieniawie

Okazuje się, że serialowy Kacperek po cichu podkochiwał się w swojej starszej koleżance! Osobistym wyznaniem podzielił się ostatnio w rozmowie z kanałem WykolejeniTV.

Mateusz wspomina, że był wówczas tak nieśmiały, że na scenę całowania z Zosią trzeba było namawiać go 40 minut! Przyznał też, że nie ma obecnie dziewczyny, ale jest otwarty na ewentualny związek... Aktywnie korzysta również z aplikacji randkowej. Czy są tutaj jakieś zainteresowane panie?

Zobacz też:

Polska kochała go jako Kacperka z "Rodzinki.pl". Po latach Pawłowski z żalem wyznaje: "Dużo straciłem"

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

Pamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Tak teraz wygląda 18-letni Mateusz Pawłowski!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Pawłowski | ​"rodzinka.pl"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy