Reklama

Reklama

Reklama

Pamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Tak teraz wygląda 18-letni Mateusz Pawłowski!

Mateusz Pawłowski (18 l.) skradł serca publiki za sprawą wcielenia się w Kacperka Boskiego w serialu "Rodzinka.pl". Nastolatek od 2011 roku grał w produkcji i dorastał na oczach widzów. Teraz aktor kończy 18-lat i odpowiada na pytania fanów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych pochwalił się, jakie ma plany na przyszłość i czy nadal chce występować w telewizji. Zobaczcie sami, jak wygląda dorosły już Kacperek!

Mateusz Pawłowski rozpoznawalność zyskał w 2011 roku, gdy rozpoczął przygodę na planie popularnego niegdyś serialu "Rodzinka.pl". Gdy zaczął występować w produkcji miał zaledwie 7 lat. Na oczach widzów dorastał i dojrzewał. Nastolatek przez 9 lat pracował u boku Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Macieja Musiała, czy Adama Zdrójkowskiego.

W 2020 roku podjęto decyzję o zakończeniu pracy nad formatem i Mateusz zniknął z show-biznes.

Reklama

Duża część fanów zastanawia się, co teraz robi i jak wygląda 18-latek!

Pamiętacie Kacperka z "Rodzinki.pl"? Tak teraz wygląda 18-letni Mateusz Pawłowski!

Mateusz Pawłowski 3 czerwca będzie świętować pełnoletność. Młody aktor niedawno zabrał głos na Instagramie i zorganizował dla obserwujących Q&A. Widzowie mogli zadać mu nurtujące pytanie i dowiedzieć się, co teraz słychać u serialowego Kacperka.

Pawłowski za pośrednictwem sieci wyznał, że jest uczniem III klasy liceum w klasie o profilu humanistycznym. W szkole nastolatek może rozwijać swoje pasje związane z teatrem, filmem i sztuką. Gwiazdor "Rodzinki.pl" przyznał, że nie wie, jak potoczy się jego dalsza kariera aktorska i wymijająco odpowiedział, iż "zobaczy, co życie pokaże, ale ma nadzieję, że uda mu się kontynuować pracę aktorską".

W dalszej części Mateusz zdradził, że nie potrafi śmiać się już charakterystycznym głosem znanym z serialu. Przyznał, że nadal utrzymuje kontakt z innymi osobami zaangażowanymi w powstanie produkcji, m.in. z serialowymi braćmi i ojcem, czyli Tomaszem Karolakiem.

Aktor odpowiedział również na nieco bardziej intymne pytania. Zdradził, ile ma wzrostu, a także, czy ma dziewczynę.

Zobaczcie, jak dziś wygląda dorosły już Kacperek Boski!

Mateusz Pawłowski: "Rodzinka.pl", wiek, gdzie wystąpił?

Mateusz Pawłowski urodził się 3 czerwca 2004 roku w Warszawie. Rozpoznawalność zyskał w 2011 roku, gdy rozpoczął pracę na planie "Rodzinki.pl". Aktor wcielał się w postać Kacperka Boskiego, najmłodszego syna Natalii i Ludwika Boskich.

Kinowy debiut zaliczył w 2017 rolą młodego Maksymiliana Marii Kolbego w filmie "Dwie korony".

W 2020 roku wziął udział w programie "Jaka to melodia", gdzie pojawił się jako gość specjalny.

Zobaczcie również:

Nie żyje była żona księcia Kataru, Kasia Gallanio. Od lat walczyła z nim o opiekę nad dziećmi

Krzysztof Jackowski wieszczy wielki kryzys. Będzie przypominać "oranie pola"

Ed Sheeran zaśpiewa Elżbiecie II swoją najsłynniejszą balladę miłosną

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mateusz Pawłowski | Rodzinka.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy