Reklama
Reklama
Tylko u nas

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim. Co było przyczyną?

Julia Wieniawa (23 l.) nareszcie zdecydowała się odnieść do tematu rozstania z Nikodemem Rozbickim. Aktorka w wywiadzie dla naszego serwisu zdradziła, jak było naprawdę. Czy to prawda, że główną przyczyną rozpadu ich relacji był brak czasu?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: rozstanie

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki przez długi czas uchodzili za parę idealną. Ku zaskoczeniu wszystkich 30 października aktor opublikował na Instagramie post, w którym poinformował, że jego związek z Julią Wieniawą należy już do przeszłości. W krótkim wpisie oświadczył:

"Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu!"

Reklama

Początkowo fani aktorskiej pary sądzili, że to jedynie halloweenowy żart. Później jednak stało się jasne, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rzeczywiście podjęli decyzję o rozstaniu. "Super Express" donosił, że przyczyną rozpadu ich relacji był brak czasu na randki. Zakochani stopniowo oddalali się od siebie, aż w końcu żar miłości zgasł. Ta zdawkowa informacja nie była jednak wystarczająca dla spragnionych prawdy internautów. W sieci krążyły różne teorie na temat możliwych przyczyn rozstania. 

Reporter naszego serwisu postanowił się dowiedzieć, jak jest naprawdę. Podczas premiery filmu "Nie cudzołóż i nie kradnij" zapytał Julię Wieniawę o szczegóły rozstania z Nikodemem Rozbickim. Chciał także ustalić, jak wyglądają obecnie relacje pomiędzy aktorami.

Julia Wieniawa wyjawiła prawdę o rozstaniu z Rozbickim

W ostatnim czasie w mediach krążyło wiele pogłosek, mówiących o tym, że przyczyną rozstania Julii Wieniawy z Nikodemem Rozbickim był m.in. brak czasu. Nasz reporter postanowił ustalić, czy w tych plotkach jest choćby odrobina prawdy. Niespodziewanie Julia Wieniawa oświadczyła, że bynajmniej to nie niedobór czasu był przyczyną rozpadu ich relacji. Aktorka była bardzo oburzona treściami na jej temat, które regularnie pojawiają się w prasie.

"W ogóle to wszystko, co piszą te brukowce to jest tak wyssane z palca, że nawet nie chce mi się komentować. Zupełnie nie jest to prawda. To nie był powód i nie dowiecie się też, jaki był powód. To są moje prywatne sprawy, natomiast wszystko, co piszą media, to jest w ogóle strasznie krzywdzące. Nikt tego później nie weryfikuje ze mną" - narzekała w wywiadzie dla Pomponika, Julia Wieniawa.

Reporter Pomponika zapytał Julię Wieniawę, dlaczego w takim razie nie zdecydowała się sprostować nieprawdziwych pogłosek, które tak bardzo ją dotykają. Gwiazda odpowiedziała w dość pokrętny sposób. Stwierdziła, że jej się nie chce i obecnie zajmuje się innymi sprawami. Tym samym potwierdziła, że rzeczywiście jest osobą bardzo zajętą i niewiele ma wolnego czasu. Podkreśliła, że nie zamierza więcej wracać do tematu rozstania z Rozbickim. 

"Mam dużo na głowie i nie chce mi się po prostu podgrzewać kolejnych artykułów. To jest temat wyjaśniony. Raz o tym powiedzieliśmy i nie będę się nad tym teraz rozwodzić kolejne miesiące, natomiast nie wierzcie w to, co piszą media" - oświadczyła stanowczo Julia Wieniawa. 

Zobacz też:

Magdalena Stępień w ramionach dziewczyny Wojewódzkiego. To ona jest jej wsparciem

Jerzy Połomski doznał uszkodzenia nogi. Menedżerka ujawnia nowe fakty

Paulina Smaszcz wyjawiła przyczyny utraty pracy. Znów oberwało się Kurzajewskiemu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa | Nikodem Rozbicki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy