Reklama
Reklama

​Joanna Liszowska niepokoi fanów. Czarno-białe trafiło do sieci!

Joanna Liszowska (44 l.) ostatnio martwi fanów, zamieszczając czarno białe zdjęcia bez makijażu, opatrzone refleksjami o życiu. Aktorka w wersji naturalnej wygląda pięknie, jednak niektórzy komentujący uważają, że zmizerniała.

Minęło 5 lat odkąd Joanna Liszowska wróciła z córkami do Polski. 7 lat wcześniej  przysięgała miłość szwedzkiemu milionerowi w bydgoskiej katedrze św. Marcina i Mikołaja. 

Historia związku Joanny Liszowskiej

Nie wszyscy spośród jej bliskich mieli dobre przeczucia. Pomijając już, że aktorka do tej pory niezbyt szczęśliwie lokowała uczucia,  tym razem doszły jeszcze trudności logistyczne. Wiadomo było, że ani Ola Serneke nie przeprowadzi się na stałe do Polski, ani też Joanna nie zrezygnuje z kariery aktorskiej. Zaś związki na odległość nie należą do najbardziej stabilnych i długotrwałych.

Reklama

Na szczęście Joannie i Oli udało się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Wymagało to trochę zachodu, zwłaszcza odkąd na świecie pojawiły się córki i Joanna kursowała z nimi między Warszawą i Goeteborgiem, jednak ostatecznie jakoś się ułożyło.

Joanna Liszowska na nowo układa sobie życie

Pierwsze kłopoty pojawiły się, gdy  Emma i Stella wkroczyły w wiek przedszkolny i trzeba było podjąć decyzję, czy posłać je do polskiej czy szwedzkiej placówki. Liszowska zdecydowała się na polską. Wtedy pojawiły się plotki o rozstaniu. 

W wywiadzie udzielonym w lutym 2020 roku Ola Serneke wziął winę na siebie. Przyznał, że aktorka nie myliła się, uważając, że zbyt pochłonęła go praca. Zapewnił jednak, że pozostają  z Joanną w przyjacielskich relacjach. 

Liszowska na nowo ułożyła sobie życie w Polsce, jednak, jak ostatnio zauważyli jej fani na Instagramie, jest jakaś smutna, a poza tym bardzo schudła. 

Fani zmarwieni zdjęciem Liszowskiej. Zmizerniała?

Liszowska dała się poznać jako osoba o bardzo kobiecej sylwetce. Nigdy nie przejawiała chęci uczestniczenia w wyścigu celebrytek po sześciopak na brzuchu, za wyjątkiem czasów, gdy trenowała do 4. edycji „Tańca z gwiazdami”. Wtedy sylwetka wyrzeźbiła jej się niejako przy okazji. 

Ostatnio jednak aktorka bardzo straciła na wadze. Nie brakuje opinii, że jest cieniem samej siebie, a wrażenie to potęguje jej nowy zwyczaj zamieszczania zdjęć utrzymanych w czarno białej tonacji. 

Pod najnowszym wpisem o treści: „Życie jest zbyt krótkie, by się zamartwiać. Życie jest zbyt krótkie, by czekać” pojawiły się pełne niepokoju komentarze:

"Coraz mniej Pani w Pani, szkoda"

"Ojciec mówił żeby się najeść i nie przejmować. Dopiero teraz czuję że miał rację". 

"Jaka szczuplutka twarz!"

Zobacz też:

Naturalna Joanna Liszowska zaszokowała fanów: "Ty się tak starzejesz?"

Joanna Liszowska stawia na naturę. Ma włosy jak Anna Mucha

Joanna Liszowska w naturalnym wydaniu. Siwe włosy i brak makijażu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Liszowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy