Reklama
Reklama

Iwona Pavlović szczerze o Rozenek w "Tańcu z Gwiazdami". "Perfekcyjna" będzie zła?

Iwona Pavlović (59 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich tancerek. Od lat można oglądać ją w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie zasiada w fotelu jurorskim. Niedawno znana 59-latka postanowiła wypowiedzieć się na temat Małgorzaty Rozenek. Wszystko za sprawą plotek dotyczących udziału "Perfekcyjnej" w show.

Już jesienią ruszy 14. edycja popularnego show Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Nieoficjalnie mówi się, że w programie może wziąć udział Małgorzata Rozenek.

Celebrytka ma jak najbardziej predyspozycje do tego, by zostać jedną z uczestniczek, ponieważ w dzieciństwie chodziła do szkoły baletowej. O udziale Rozenek w show wypowiedziała się Iwona Pavlović.

Reklama

Ivona Pavlović szczerze o Małgorzacie Rozenek

Iwona została zapytana przez dziennikarzy serwisu jastrzabpost.pl o to, w jakiej roli widzi "Perfekcyjną". Okazuje się, że znana tancerka uważa, że Małgorzata powinna zatańczyć w programie, a nie zająć miejsce jurorskie.

Pavlović powiedziała również, że Rozenek ma doskonałą figurę i kondycję, które ułatwiłyby jej występ w show.

Iwona Pavlović - kariera

Iwona Pavlović urodziła się w 2 listopada 1962 roku w Olsztynie. Uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 14 w Olsztynie, kiedy skończyła 7 lat, zaczęła trenować taniec ludowy.

Ukończyła Liceum Ekonomiczne w Olsztynie, kiedy miała 15 lat, zaczęła uczyć się tańca towarzyskiego w olsztyńskim zespole tańca. Jej partnerem tanecznym został Arkadiusz Pavlović. Ukończyła studia na kierunku bibliotekoznawstwo i informacja naukowa. W 1997 roku założyła z Arkadiuszem Pavloviciem szkołę tańca "Pavlović - Szkoła mistrzów tańca".

Po zakończeniu kariery tanecznej została sędzią międzynarodowym. Jest trenerką wielu par tanecznych, a jej uczniami byli m.in. Przemysław Łowicki, Agustin Egurrola, Joanna Szokalska, Rafał Maserak, Tomasz Barański czy Aleksandra Jordan.

W 2003 roku wystąpiła w charakterze trenerki tańca w reality show TVN "Druga twarz". W latach 2005-2011 była jedną z jurorek programu rozrywkowego TVN "Taniec z gwiazdami".

W 2010 roku startowała z Komitetu Wyborczego Wyborców "Odważnie i z perspektywą".

W grudniu 2013 roku premierę miał wyreżyserowany przez nią spektakl muzyczno-taneczny "Dziadek do orzechów"

Od 2014 roku jest jurorką programu Polsatu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

W 2016 roku otrzymała Złotą Odznakę Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Zobacz też:

Po 21 latach w TVN24 postanowiła odejść! Popularna dziennikarka żegna się ze stacją. Wypłynął jej list!

Małgorzata Rozenek udawała, że była na Paradzie Równości? "Nie rozgrzebujmy tego"
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović | Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy