Reklama
Reklama

Po 21 latach w TVN24 postanowiła odejść! Popularna dziennikarka żegna się ze stacją. Wypłynął jej list!

Małgorzata Telmińska, dziennikarka związana ze stacją TVN24, po 21 latach odchodzi z pracy. Reporterka zamierza na stałe rozstać się z branżą medialną. W sieci pojawił się list pożegnalny, który wysłała do redakcji.

Po 21 latach dziennikarka TVN24 odchodzi z pracy

Małgorzata Telmińska od 21 lat pracowała w TVN24. Teraz informuje, że rozstaje się ze stacją. Do sieci wyciekła treść jej maila pożegnalnego, którego wysłała do całej redakcji. Widzowie mogą kojarzyć ją z relacji na żywo, najbliższa jej była tematyka zdrowotna. Dlaczego teraz zdecydowała się na rozstanie z mediami i tak poważną życiową zmianę? 

Telmińska podziękowała wszystkim pracownikom

Na "Wirtualnych Mediach" pojawiła się informacja o jej odejściu z redakcji i zakończeniu współpracy ze stacją TVN24. Jakiś czas później do sieci wyciekły fragmenty maila, którego wysłała do członków swojego zespołu. "Nie da się ukryć - to będzie mail pożegnalny. Nie za długi; powiedzmy, że newsowy" - zaczęła. 

Reklama

Dziennikarka podziękowała wszystkim, których spotkała na swojej zawodowej drodze. Przede wszystkim zwróciła się jednak do "najlepszej na świecie drużynie reporterek i reporterów, i szefowi". Im jest szczególnie wdzięczna za współpracę. 

Telmińska na dobre żegna się z mediami

Telmińska dodała, że jest dumna, że mogła pracować w takim zespole. "Jestem dumna, że dane mi było was spotkać, jestem dumna, że dane mi było widzieć, jak budowała się potęga TVN24" - wyznała.

Na koniec napisała: "Wyruszam w inną, nową podróż, ale zawsze będę ciepło myśleć o was i latach spędzonych przy Wiertniczej". To może wskazywać, że żegna się na dobre z dziennikarstwem. Informację tę potwierdza portal "Wirtualne Media". Na razie redaktorka nie wyjaśniła powodów tej decyzji i nie chciała udzielić komentarza.

Niedawno ze stacją TVN pożegnał się Edward Miszczak. Więcej informacji o jego rezygnacji ze stanowiska dyrektora programowego możecie przeczytać tutaj.

***

Zobacz także:

Miszczak odszedł z TVN wcześniej niż zakładano. Rozesłał ludziom wiadomość! "Musiałem przełknąć gorzką pigułkę"

Jolanta Pieńkowska będzie miała co robić w wakacje. Odejście Miszczaka, a teraz taka sensacja z TVN!

Katarzyna Dowbor odsłoniła kulisy "Nasz nowy dom". Mówi wprost, że tych rzeczy "nie należy robić tanio"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama