Reklama
Reklama

Iwona Pavlović martwi się, że nie zatrudnią jej przy kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"!

Iwona Pavlović (57 l.) jako jedyna może pochwalić się uczestnictwem we wszystkich edycjach "Tańca z Gwiazdami". Jednak od kilku dni jurorka jest zmartwiona, ponieważ kontrakt na kolejny sezon nie został jeszcze podpisany. W rozmowie z nami powiedziała, że wszystko może się zdarzyć...

Polsat podczas finałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami" poinformował, że już na wiosnę będzie emitowana kolejna edycja show. 

Podobno producenci zamierzają odświeżyć format i zaangażować kogoś nowego. Mieli oni wyjść z założenia, że widzowie stale oczekują zaskoczeń i zmiany kadrowe są wręcz wskazane. 

Po zakończeniu transmisji ostatniego odcinka mieliśmy okazję porozmawiać z Iwoną Pavlović. Jurorka powiedziała nam, że nieco się denerwuje, bo jej udział w kolejnej edycji nie jest jeszcze pewny. 

"Może będę, może nie będę w jury na wiosnę. Kocham ten taniec, więc mam taką nadzieję, że będę. Jednak proszę zwrócić uwagę, że pomimo olbrzymiej przyjemności jaką mam z tego programu, to cały czas jest to moja praca i ktoś kiedyś może mnie nie zatrudnić. 

Reklama

Mam taki mały strach cały czas, że może mnie nie zaproszą. Moim zdaniem w naszym życiu musimy zawsze się z takimi niespodziankami liczyć. Będę bardzo zmartwiona, gdybym nie została zaproszona" - wyznała Pavlović. 

Oficjalna informacja, kto zasiądzie za stołem jurorskim, zostanie podana dopiera w połowie grudnia. Na razie produkcja prowadzi negocjacje z potencjalnymi kandydatami na te miejsca. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Pavlović
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy