Reklama
Reklama

Ida Nowakowska popłakała się na wizji. Tomasz Wolny musiał ratować sytuację!

Ida Nowakowska i Tomasz Wolny prowadzili sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie". Jednym z tematów był film dokumentalny o Annie Przybylskiej. Na początku rozmowy pokazano zwiastun, który bardzo poruszył tancerkę... W pewnym momencie nie mogła już powstrzymać łez.

Ida Nowakowska w Telewizji Polskiej

Ida Nowakowska od początku swojej medialnej kariery związana jest z TVP. Najpierw wystąpiła w tanecznym show "You Can Dance", a niedługo potem została jedną z jurorek programu. Szybko zyskała popularność i sympatię widzów.

Teraz należy do zespołu "Pytania na śniadanie" i w parze z Tomaszem Wolnym prowadzi poranny program Dwójki. Poza nimi możemy oglądać również: Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra SikoręIzabellę Krzan i Tomasza Kammela oraz Małgorzatę Opczowską i Łukasza NowickiegoOstatnio ze śniadaniówki odszedł dziennikarz Robert El Gendy.

Reklama

Ida Nowakowska i Jacek Kurski

Ida Nowakowska mocno związała się z TVP za kadencji Jacka Kurskiego. Tancerka miała z prezesem dobry kontakt, do tego stopnia, że zaczęły pojawiać się plotki... Złośliwi mówili nawet, że Kurski ma zostać ojcem chrzestnym jej synka. Jednak Nowakowska szybko zdementowała te doniesienia. 

"Rodzicami chrzestnymi będą bliskie osoby, które zobowiązały się do wychowania syna w religii katolickiej. Chrześcijaństwo jest podstawą naszej europejskiej cywilizacji, a religia katolicka polskości" - mówiła w rozmowie z "Faktem". 

Ida Nowakowska popłakała się na wizji

Wrażliwość Idy Nowakowskiej nie jest obca widzom TVP. Niejednokrotnie zdarzało się, że była mocno poruszona lub przejęta podczas "Pytania na śniadanie". W sobotnim wydaniu ponownie mogliśmy zobaczyć, jak emocje nieco wymknęły się spod kontroli prezenterki. 

Na kanapie zasiedli goście związani z Anną Przybylską. Na początku października premierę będzie miał film dokumentalny "Ania", w którym przedstawiono jej życie zawodowe i prywatne. Aktorka zmarła w 2014 roku z powodu guza trzustki.

Do rozmowy zaproszono nauczycielkę Ani, Dorotę Twarowską oraz jej szkolną koleżankę Katarzynę Skibowską-Bąkałę. Na początku zaprezentowano zwiastun filmu, który tak mocno poruszył Nowakowską, że zalała się łzami. Tomasz Wolny nie był pewien, czy Ida jest w stanie dalej prowadzić program, ponieważ na chwilę odebrało jej mowę. 

Gdy opanowała emocje, powiedziała: "To są wzruszające wspomnienia. Widać, jak bardzo zapadła w pamięci ludzi, którzy z nią pracowali. Kiedy ktoś wspomina Annę Przybylską, zawsze mówi pozytywnie. Chcemy, żeby ta pamięć była pozytywna i uśmiechnięta, jak piękny uśmiech Ani". 

Poniżej zostawiamy zwiastun, który rzeczywiście chwyta za serce.

***

Zobacz także:

Ida Nowakowska ma piękne mieszkanie. Co za luksus

Wpadka TVP i Idy Nowakowskiej z Captain Jackiem: pomyliła striptizera z żołnierzem

Ida Nowakowska zdradza tabloidowi upodobania swojego męża. Zakochał się w... ale nowina!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy