Reklama
Reklama

Ida Nowakowska ma piękne mieszkanie. Co za luksus

Ida Nowakowska (31 l.) jest obecnie jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Co jakiś czas publikuje zdjęcia z wnętrza swojego przytulnego apartamentu. W jakich warunkach tancerka spędza czas po pracy?

Ida Nowakowska wcześniej nie pokazywała wnętrz swojego apartamentu, ale teraz coraz częściej możemy zobaczyć prywatne królestwo gwiazdy. Wszystko zaczęło się od momentu, kiedy została mamą... Prezenterka "Pytania na śniadanie" pokazała nagranie, na którym razem z mężem przygotowują kąpiel dla synka. Fani mogli przy okazji zobaczyć łazienkę Idy.

Wnętrze mieszkania Idy Nowakowskiej

Tancerka bardzo zabiega o to, by jak najbardziej chronić swoją prywatność, dlatego na jej profilu na Instagramie nie ma zbyt wielu zdjęć z wnętrza apartamentu. Mimo to nie brakuje kilku smaczków, które pokazują, jak bardzo Ida kocha zieleń.

Reklama


- Patrzyłam dzisiaj sobie z balkonu na ten nasz świat... piękne rozkwitające listki, kwiatki... tyle wspaniałych dzieł sztuki, tuż za moim oknem... za darmo! Dziękuję za to wszystko Panu Bogu! To prawdziwa galeria sztuki... doceniajmy te "małe-wielkie" rzeczy. Mimo społecznego dystansu uśmiechajmy się do sobie, rozsiewajmy miłość i dobro. Bądźmy odnowieni. W końcu przyszła wiosna, Jezus Zmartwychwstał... prawdziwie Zmartwychwstał... i będzie dobrze...

Gwiazda TVP jest też bardzo religijna, dlatego w jej domu nie mogło zabraknąć miejsca na modlitwę. W wielu postach na Instagramie Ida nawiązuje do wiary  i pokazuje m.in. świąteczne ozdoby.

Na Instagramie Idy Nowakowskiej czasami można dostrzec relacje i filmy, na których widać, że tancerka postawiła na jasne i klasyczne wnętrza. 

Ida Nowakowska - co wiemy o gwieździe Telewizji Polskiej?


Ida Nowakowska urodziła się 7 grudnia 1990 roku w Warszawie. Jest utytułowaną polską tancerką, a także aktorką i prezenterką telewizyjną. Pochodzi z katolickiej rodziny i od dziecka miała z rodzicami silną więź. Oni zaś wspierali ją na każdym kroku i pomagali spełniać marzenia. 


Gwiazda ma podwójne obywatelstwo - polskie i amerykańskie. W Stanach Zjednoczonych spędziła wiele lat, gdzie pobierała nauki w nowojorskim Professional Performing School. Uczęszczała też do Szkoły Tańca na słynnym Broadway Steps, będąc tam w klasie światowej sławy tancerki - Leslie Brown. 


Ida Nowakowska ukończyła w 2014 roku studia wyższe na Wydziale Filmu, Teatru i Telewizji Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles.

W 2015 roku Ida poślubiła Jacka Herndona, którego poznała podczas pierwszego roku studiów w Los Angeles.

Czy Ida Nowakowska pokaże nam jeszcze mieszkanie w całości? Niecierpliwie na to czekamy!      

Zobacz też:

Janda mrozi chleb, Richardson rezygnuje z mięsa, a Rozenek przesiada się na rower. Tak gwiazdy radzą sobie z inflacją

Kasia Cichopek o konflikcie z Idą Nowakowską: "Jak jesteśmy w programie - iskry lecą"
Syn Rzeźniczaka nie żyje. Matka jego córki Inez zamieściła wstrząsający wpis o śmierci Oliwiera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ida Nowakowska
Reklama
Reklama
Reklama