Reklama

Reklama

Reklama

Ibisz przerwał milczenie ws. śmierci Żory Korolyova. Oto co wyjawił

Żora Korolyov (†34 l.) zmarł 21 grudnia 2021 roku. Jego nagła śmierć była szokiem nie tylko dla żony i rodziny tancerza, ale też dla znajomych ze świata showbiznesu. Dziś Krzysztof Ibisz wspomniał o młodym tancerzu na Instagramie: "Brakuje mi Ciebie".

Dziś, 6 października 2022 roku Żora Korolyov obchodziłby 35. urodziny. Niestety, nagła śmierć tancerza zniweczyła jego wszelkie plany na przyszłość. Pamięć o nim pozostaje jednak na zawsze wśród przyjaciół i rodziny. Dziś na osobiste wyznanie zdobył się Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz wspomina Żorę Korolyova na Instagramie: "Brakuje mi Ciebie"

Krzysztof Ibisz sentymentalnie wspomniał Żorę Korolyova, z którym się przyjaźnił. Tancerz zdobył w Polsce rozgłos dzięki programowi "Taniec z gwiazdami".

Reklama

"Hej @zorakorolyov brakuje mi Ciebie. Dziś bym dzwonił z życzeniami na Twoje 35 urodziny. Byłeś wspaniałym Tatą, kochającym i dbającym o Rodziców synem, a z Ewelinką tworzyliście pełen miłości związek. Los miał niestety inne plany... Już nie spotkamy się w Odessie czy Warszawie, nie pogadamy, a co najgorsze nie przyjedziesz po Sonię. Tak bardzo przykro" - napisał Krzysztof Ibisz na Instagramie.

Żora Korolyov: śmierć i przyczyna śmierci

Tancerz urodził się w Odessie na Ukrainie 6 października 1987 roku. W dniu śmierci 21 grudnia 2021 roku miał zaledwie 34 lata. Zostawił na świecie partnerkę, córeczkę i rodzinę.

"Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł - ujawniła informatorka "Super Expressu".

Informację o śmierci tancerza potwierdziła jego partnerka, Ewelina Bator. "Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi - też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment, to co się stało, potrzebuje ciszy..." - napisała Ewelina Bator na Instagramie.

"Super Express" podał nieoficjalnie, że przyczyną śmierci Żory Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego.

Żora Korolyov w "Tańcu z gwiazdami"

Żora Korolyov zajmował się profesjonalnie tańcem i choreografią. Z wykształcenia był magistrem z zarządzania i marketingu oraz zawodowym choreografem. Ukończył Warszawską Wyższą Szkołę Zarządzania oraz Narodowy Uniwersytet Wychowania Fizycznego i Sportu Ukrainy.

W Polsce wziął udział w kilku edycjach tanecznego Show "Taniec z gwiazdami". W latach 2007-2008 oraz w 2015 roku widzowie mogli zobaczyć jego zmagania na parkiecie w parze z Kasią Cerekwicką, Isis Gee, Agnieszką Cegielską, Karoliną Gorczycą, Dominiką Gwit i Martyną Kupczyk.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz powiedział, czy ochrzci syna. Jego odpowiedź nie zostawia wątpliwości

Krzysztof Ibisz odebrał żonę i synka ze szpitala. "Czujemy się najszczęśliwszymi ludźmi na świecie"

Żora Korolyow nie żyje. Wyciekła przyczyna jego nagłej śmierci!

Żora Korolyov nie żyje! Tancerz z "Tańca z gwiazdami" osierocił 10-letnią córkę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Żora Korolyov

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy